Noslēdzas projekta „Kopienas izaugsmes katalizators” īstenošana

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Darbu pie šī projekta īstenošanas biedrība „Ūdenszīmes” uzsāka šī gada aprīļa mēnesī, un nu ir klāt tā noslēgums.

Šī projekta, kas ilgst tikai septiņus mēnešus, laikā esam paveikuši tiešām daudz:

• noorganizēti semināri septiņās Sēlijas kopienās Jēkabpils, Ilūkstes un Aknīstes novados;
  • noticis „Vizionāru plenērs” ;
  • izstrādāta dialoga spēle “Ka(š)ķīša dzirnaviņas”;
  • tapušas septiņu kopienu resursu kartes un attīstības algoritmi.

Oktobrī aicinām gan kopienu, gan pašvaldību pārstāvjus piedalīties diskusiju forumos par kopienu attīstības jautājumiem, kas šobrīd ir tiešām aktuāla tēma gan Latvijas, gan Eiropas mērogā.

Diskusiju forumi notiks oktobra pirmdienās, lai nedēļas sāktos ar iedvesmojošu kopā būšanu:

12. oktobrī, pl. 15 00 – Ilūkstes novadā, Bebrenes kultūras namā;

19. oktobrī, pl. 15 00 – Jēkabpils novadā, Dunavas sabiedriskajā centrā;

26. oktobrī, pl. 15 00 – Aknīstes novadā, kafejnīcā “Kalniņā”.

Forumu programmā:

• Iepazīstināšana ar projekta kopējiem mērķiem, norises gaitu un rezultātiem;
  • Kopienu resursu kartes prezentācija, katrā pašvaldībā akcentējot tās teritorijā esošās kopienas, apmācība kartes lietošanā citās pašvaldības teritorijā esošajās kopienās. Ieteikumu kopuma prezentācija, rekomendāciju skaidrojums;
  • Kafijas pauze;
  • Diskusiju spēles „Kopienu attīstības katalizators” prezentācija, praktiskā spēles gaita;
  • Spēles rezultātu analīze, diskusijas, kopsavilkums.

Tomēr līdz ar projekta noslēgumu mūsu aktivitātes kopienu attīstības jomā turpināsies – lūdzam sekot informācijai biedrības “Ūdenszīmes” facebook lapā: www.facebook.com/Udenszimes un reģistrēties speciāli šim projektam izveidotā Facebook grupā: Kopienas izaugsmes katalizators.

Daina Alužāne,
Diskusiju forumu koordinatore

Projekts “Kopienas izaugsmes katalizators”

Nr.2020.LV/NVOF/MIC/001/02

Materiāla izstrādi finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par tā saturu atbild biedrība „Ūdenszīmes”.