Jēkabpils novada Sēlijas prasmju muzeja piedāvājums programmā „Latvijas skolas soma”

Download PDF

Sācies ne tikai jauns mācību gads, bet arī laiks, kad ar savu klasi doties jautros piedzīvojumos un apgūt jaunas lietas. Jēkabpils novada Sēlijas prasmju muzejs aicina ciemos gan lielus, gan mazus skolēnus!

Programma “Latvijas skolas soma” ir radīta ar mērķi nodrošināt katram mūsu valsts skolēnam iespēju vismaz vienu reizi mācību semestra laikā apmeklēt norises, kas saistītas ar mācību un audzināšanas darba saturu un dod iespēju klātienē iepazīt Latviju mākslas un kultūras norisēs.

Arī Jēkabpils novada Sēlijas prasmju muzejs ir viens no programmas piedāvājumiem.

Muzejs piedāvā divas nodarbības:

1) “Sēlijas prasmju muzeja iepazīšana. Sēlijas prasmju muzeja pastāvīgās ekspozīcijas apskate ar uzdevumiem” (mērķauditorija 4.-9.klase)

Apraksts: Sēlijas prasmju muzejā ir iespēja apskatīt tipiskākos sēļu sadzīves priekšmetus, rokdarbus un iepazīt sēļu izloksni un prasmes caur videomateriāliem un praktisku darbošanos. Pieejami interaktīvi materiāli par Jēkabpils novada literārajiem dižgariem: Raini, Jāni Akurateru, Jāni un Aleksandru Grīniem. Muzejā ir apskatāmas mainīgās izstādes. Skolēni iepazīst muzeja ekspozīciju, darbojoties grupās un meklējot atbildes muzeja telpās.

2) “Izzinoša nodarbība “Izdzīvo Zasas muižas parka leģendas”” (mērķauditorija 3.-9.klase)

Apraksts: Zasas muižas parks ir 18.gs. veidots ainavu parks, kurš ir slavens ar savām leģendām, nostāstiem un gleznainiem skatiem. Gida pavadība ir iespēja izstaigāt parku un ieklausīties parka leģendās, nostāstos un vēsturē, tā iepazīstot gan tuvākas apkaimes, gan Latvijas un Eiropas vēsturiskos notikumus un sadzīvi. Pastaigas laikā skolēni veic dažādus uzdevumus.

Tiekamies nodarbībās!

Vairāk par programmas „Latvijas skolas soma” piedāvājumiem ŠEIT >>

Jēkabpils novada Sēlijas prasmju muzeja vadītājas v.i.
Eva Sēle

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv