Arī Jēkabpils novadā stādīs Laimes kokus

Kur koki aug visstaltākie? Kur mākoņi visbaltākie? Kur putni dzied visskaļāk? Kur zāle zeļ viszaļāk? Dzimtenē. Kur avoti visdzidrākie? Kur kovārņi visgudrākie? Kur kaķi ņaud vismīļāk? Kur zivis peld visdziļāk? Dzimtenē. Kur velli lec visellīgāk? Kur mellenes vismellīgāk? Kur pļavas zied viskošāk? Kur pasaulē vis drošāk? Dzimtenē. Savā tautā.
Pēteris Brūvers/

Katram latvietim savu laimes koku dzimtenē!

19. septembrī visā pasaulē notiek Pasaules talka, kuras mērķis ir apvienot cilvēkus cīņā ar globālo piesārņojumu un klimata pārmaiņām. Latvija pasākumam šogad pievienojas ar koku sēšanas un stādīšanas akciju “LAIMES KOKI”.

Jēkabpils novadā akcijas ietvaros šo sestdien Jēkabpils novada Kultūras pārvalde sadarbībā ar Zasas pagasta pārvaldi plāno stādīt bērziņus Zasas muižas parkā, dzejai un ražas svētkiem veltītā pasākuma „Dzejas krājumi ziemai” ietvaros, bet Dignājas pagasta pārvalde kociņus plāno stādīt nākamās nedēļas sākumā Vandānos pie Mīlestības kalniņa, kur atrodas biedrības “Cirkuži” simboliski uzstādītā ciemata zīme.

Lai katrs iestādītais koks varētu izaugt arī par milzīgu nākotnes dižkoku, kļūstot par Latvijas ieguldījumu pasaules klimata un ekosistēmas līdzsvara atjaunošanā!

Jēkabpils novada pašvaldība