Turpinām gatavoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem

XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku rīkotājs Valsts izglītības un satura centrs ir informējis, ja epidemioloģiskā situācija nepasliktināsies, tad XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku norise plānota 2021.gadā no 5. jūlija līdz 10. jūlijam.

Aktualitātes par XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem iespējams skatīt vietnē https://www.nacgavilet.lv  –

– tiek plānotas un organizētas svētku dalībnieku atlases skates, konkursi, reģionālie pasākumi,

– svētku programma aktualizēta, mazinot norišu blīvumu, intensitāti, potenciālo dalībnieku skaitu,

– tiek veidoti informatīvie un kompetences pilnveides semināri svētku procesā iesaistītajiem pedagogiem,

– svētkos plānota iespēja piedalīties 2019./2020.māc.gada absolventiem.

Viena no Jēkabpils novada Izglītības pārvaldes pamatdarbības prioritātes 2020./2021.mācību gadā – gatavošanās XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem un līdzdalība tajos.

Lai nodrošinātu svētku sagatavošanu un veiksmīgu informācijas apriti, sadarbību ar pašvaldībām un izglītības iestādēm veic kontaktpersonas kultūrizglītības jomās Jēkabpils, Salas, Viesītes, Krustpils, Aknīstes pašvaldību apvienībā:

Vārds, Uzvārds Pamatdarba vieta, amats e-pasta adrese
Koris