Aicina pieteikties Stiprās ģimenes – laulībā ilgi kopā nodzīvojušos pārus!

Ja nebūtu jūras, es nezinātu, kas ir plašums.
Ja nebūtu zvaigznes, es nezinātu, kas ir sapņi.
Ja es nesatiktu tevi, es neuzzinātu, kas ir īsta mīlestība…

Ģimene ir pats svarīgākais cilvēka dzīvē. Ģimene ir spēka avots katram no mums. Tajā rodam mieru, patvērumu no apkārt skrejošās dzīves ritma. Tā ir vieta, kurā gribas atgriezties vienmēr un vienmēr ir kāds, kurš sagaida. Cik daudz stipru ģimeņu būs mūsu vidū, tik stiprs būs mūsu novads. Mēs lepojamies ar savām stiprajām ģimenēm un tāpēc ļoti vēlamies izteikt pateicību par ģimenes vērtību turēšanu godā arī šogad tradicionālajā Jēkabpils novada stipro ģimeņu pasākumā. Sumināsim pārus, kuri laulībā nodzīvojuši, 25, 30, 40, 50 un vairāk gadus.

Šogad, ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus un lai samazinātu Covid-19 izplatības risku, pasākuma formāts būs citādāks, nekā iepriekšējos gados organizētajos pasākumos. Stipro ģimeņu pāri tiks aicināti uz svinīgo daļu un koncertu. Katrs pāris varēs uz pasākumu ierasties ar diviem viesiem. Svētku balle šogad pasākumā nav paredzēta. Pēc svinīgā pasākuma stipro ģimeņu pāri šo skaisto ģimenes notikumu tiek aicināti svinēt mājās ģimenes un draugu lokā.

Uzrunāju un aicinu stipro ģimeņu pārstāvjus pieteikties dalībai pasākumā, kurš šogad notiks 07.11.2020. Jēkabpils novada Kalna kultūras namā plkst. 15.00. Pieteikšanās līdz 30.09.2020. Lūgums pieteikties laicīgi, jo jāņem vērā kultūras nama kapacitāte, valstī noteiktie ierobežojumi un lielais stipro ģimeņu pāru skaits šogad. Savu dalību pasākumā varat pieteikt sazinoties pa tālr.27829666 (dzimtsarakstu nodaļas vadītāja M.Šicāne), tālr. 20371520 (kultūras pārvaldes vadītāja L.Aišpure) vai rakstot e-pastā dzimtsaraksti@jekabpilsnovads.lv.

Jēkabpils novada pašvaldības Dzimtsarakstu nodaļa