Piesakies apmācībām “Darbojamies, līdzdarbojamies!”

Līdzdalība ir aktuāla ne tikai jaunatnes jomā, bet arī politikā un sabiedrībā kopumā. Līdzdalība ir viens no veidiem, kā sekmēt labākas sabiedrības un labklājības veidošanos. Tomēr viss sākas ar katru cilvēku un tādēļ apmācības “Darbojies, līdzdarbojies!” ir domātas tiem, kuri paši vēlas darboties  ne tikai domu līmenī, bet arī praktiski, realizējot kaut vai nelielas līdzdalības aktivitātes savā vidē.

Apmācības “Darbojies, līdzdarbojies!” norisināsies šī gada 8. septembrī no plkst.13:00 līdz plkst. 18:00  Zīlānu kultūras namā.

Uz apmācībām aicināti Krustpils un Jēkabpils novada jaunieši, darbā ar jaunatni iesaistītās personas pašvaldībā, jaunatnes jomā strādājošo nevalstisko organizāciju pārstāvji un ikviens, kas strādā ar jauniešiem.

Apmācību laikā apgūsim šādas tēmas: komunikācijas veidi un to nozīme, sociālais ietekmes aplis, līdzdalības kāpnes, improvizācija radīšanai, krustideju veidošana jaunradei, motivācijas veidi un nozīme ideju realizēšanā.

Apmācības vadīs:  neformālās izglītības apmācību vadītājas Ieva Elvīra Garjāne un Marika Rudzīte-Griķe.

Sīkāka informācija un pieteikšanās– Mārīte Pole, tālr.: 29124049 e-pasts:pole100@inbox.lv

Projekts  Nr. 2020.LV/NVOF/MIC/061/30 “Darbojamies, līdzdarbojamies!” tiek īstenots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Projekta kopējās izmaksas ir 5095.20 EUR.

Mārīte Pole,
biedrības “Silta sirds” valdes locekle