Jēkabpils novada jaunieši tiek aicināti uz bezmaksas diennakts nometni “Izaicinājums”

Download PDF

Projektu konkursa “Priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska jauniešu iesaiste jaunatnes iniciatīvu projektos” ietvaros no 21.-23.augustam norisināsies 3 dienu BEZMAKSAS diennakts nometne “Izaicinājums” Jēkabpils novadā deklarētiem jauniešiem vecumā no 14-18 gadiem. Nometnē apgūsim prasmes un organizēsim sporta un izklaides pasākumus.

Programmā:

– Lekcijas un radošās darbnīcas;

– Sporta aktivitātes;

– Piedzīvojuma brauciens ar laivām pa Daugavu;

– Izjādes ar zirgiem;

– Dažādas piedzivojumu un brīvā laika aktivitātes.

Organizatori nodrošina 3 x ēdināšanu, visi nometnes dalībnieki tiks apdrošināti. Dalībniekiem līdzi jāņem telts, guļammaiss un matracis gulēšanai (organizatoriem pieejamas papildus teltis), ērts apģērbs siltam, kā arī lietainam laikam, peldlietas, dvielis. Dalībnieki tiks atgādātā uz nometni, kā arī aizgādāti mājās pēc nometnes.

Nometni rīko biedrība “Ūsiņš” sadarbībā ar biedrību “EKO Selonia”. Pieteikšanās pa tālruni – 22432134. VIETU SKAITS IEROBEŽOTS!

 

Projektu konkursu īsteno Izglītības kvalitātes valsts dienests sadarbībā ar pašvaldībām un valsts profesionālās izglītības iestādēm Eiropas Sociālā fonda projekta “PuMPuRS” ietvaros.

“PuMPuRS” projekti ir vērsti uz izglītojamo motivācijas palielināšanu, lai riska grupā esošie jaunieši nepārtrauktu mācības priekšlaicīgi, kā arī izglītības turpināšanu un pašu jauniešu aktīvas līdzdalības veicināšanu ikdienas dzīvē. Projekta mērķa grupa – vispārējās izglītības iestāžu izglītojamie no 5. līdz 12. klasei, kā arī to profesionālās izglītības iestāžu un vispārējās izglītības iestāžu, kuras īsteno profesionālās izglītības programmas, izglītojamie no 1. līdz 4. kursam.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv