Konkursam “Sakoptākais mežs” var pieteikties vēl TIKAI 2 DIENAS

Download PDF

Latvijas Meža īpašnieku biedrība ceturto gadu pēc kārtas organizē konkursu „Sakoptākais mežs”. Ar konkursa palīdzību vēlamies apzināt labas mežsaimniecības prakses piemērus privātajos mežos, attīstīt ilgtspējīgu meža apsaimniekošanu un veicināt sabiedrības izpratni par lauku kultūrvides saglabāšanu.

Aicinām Jūs atbalstīt konkursu, mudinot sava novada mežsaimniekus piedalīties tajā un tādējādi veidot sava novada atpazīstamību valstiskā mērogā. Trīs visaugstāk novērtētie īpašnieki tiks izvirzīti prestižajā meža nozares gada balvas „Zelta čiekurs” nominācijā „Par ilgtspējīgu saimniekošanu”. Ar prieku iepazīsim mežsaimniekus no visiem Latvijas novadiem, kuri savā mežā saimnieko godprātīgi un ilgtspējīgi, padarot mežu par paaudžu paaudzēm lolotu bagātību.

Pieteikt dalību konkursā var vēl TIKAI 2 DIENAS – līdz šī gada 15. jūlijam. Pieteikumu konkursam par savu vai citu privātā meža īpašumu var iesniegt jebkura fiziska vai juridiska persona, t.sk. pašvaldība, apsaimniekotājs vai pilnvarotā persona. Pieteikumu konkursam iesniedz papīra formā vai elektroniski. Vairāk informācijas – https://bit.ly/SakoptakaisMezs

Signe Sēne,
Latvijas Meža īpašnieku biedrības organizētā konkursa „Sakoptākais mežs” projektu vadītāja

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv