Aicinām atsaukties īpašnieku!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Pamatojoties uz Ābeļu pagasta iedzīvotāju informāciju, sākoties vasaras periodam pa Ābeļu pagasta teritoriju pie ceļa Upīši – Zībergi klīst nepieskatīts teļš gaiši brūnā krāsā, kurš klaiņo pa citu iedzīvotāju īpašumiem un nodara kaitējumu. Nepieskatītais mājlops bieži uzturas pašvaldībai piederošā īpašumā “Ozolbirzs”. Lūdzam pieteikties šī mājlopa īpašnieku, ziņojot pa telefonu 65220730 vai 25617172, vai rakstot uz e-pastu novads@jekabpilsnovads.lv  vai iesniedzot iesniegumu Ābeļu pagasta pārvaldē.

Informāciju no īpašnieka gaidām līdz 2020. gada 15. jūlija plkst. 15.00. Ja līdz noteiktajam laikam pašvaldībā informācija netiks saņemta, šis klaiņojošais mājlops tiks uzskatīts par bezsaimnieka mantu.

Jēkabpils novada pašvaldība