10. jūlijā Kaldabruņā notiks Vizionāru plenērs

Download PDF

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

2020. gada aprīļa mēnesī biedrība „Ūdenszīmes” uzsāka darbu projekta „Kopienas izaugsmes  katalizators” īstenošanas.

Maijā un jūnijā aktīvajās Sēlijas kopienās tikāmies septiņos semināros Dvietē, Subatē, Zasā, Kaldabruņā, Aknīstē, Gārsenē un Bebrenē. Īpaši priecē tieši septītais seminārs, kas sākotnējā projekta plānā nebija paredzēts. Tas nozīmē – lietas, ko darām, kopienām ir svarīgas.
No jūnija vidus visas septiņas vizionāru kopas strādā pie mājasdarbiem, meklējot savas teritorijas esošās un nāktones mūzas, analizē teritorijas plānojumus un zīmē nākotni.
Ar šīm nākotnes vīzijām būs iespēja iepazīties iedvesmojošā pasākumā,  “Vizionāru plenērā”, kas notiks  10. jūlijā biedrības “Ūdenszīmes” mājvietā Kaldabruņas skolā. “Vizionāru plenēru” moderēs patiess Sēlijas mīļotājs un vizionārs – Kārlis Kazāks.
„Vizionāru plenēru” aicinām apmeklēt arī draugus, kaimiņus, viesus un visus tos, kuriem iedvesma vajadzīga; tās šajā pasākumā netrūks.
Jūlija otrajā pusē un augustā  projekta ietvaros izstrādāsim septiņas kopienu resursu kartes un diskusiju spēli, rudens pusē tiksimies ar pašvaldībām un noteikti vēl sanāksim visi kopā, lai ziemas tumsiņā varētu cītīgi strādāt pie vīziju īstenošanas.
Lūdzam sekot informācijai biedrības “Ūdenszīmes” facebook lapā: www.facebook.com/Udenszimes un reģistrēties speciāli šim projektam izveidotā facebook grupā: Kopienas izaugsmes katalizators.
Ieva Jātniece, „Ūdenszīmju” vadītāja
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv