Jēkabpils novada Kultūras pārvaldes kultūras, atpūtas un sporta pasākumi 2020. gada jūlijā

03.07. plkst. 20.00 Cukurkalniņā Zasas muižas parkā jautra instrumentālā “Stand up Comedy” žanra izrāde – koncertprogramma “PŪT UN PALAID!”. Uzstājas viens no labākajiem Latvijas trombonistiem, soloatskaņotājs, Latvijas Nacionālās operas mākslinieks, pūšaminstrumentu izgudrotājs Vairis Nartišs. Ieejas maksa: 3,00 EUR. Biļešu skaits ierobežots! Biļešu rezervācija pa tel. 20371520 vai Zasas kultūras namā personīgi.

08.07. plkst. 16.00 Ābeļu tautas namā radošā darbnīca „Ģeometrijas eskiz paraugdarbnīca”, kuru palīdzēs vadīt un dalīsies pieredzē jauniete Anda Dombrovska

10.07. Rubeņu parkā pie lielās rūķu mājas tematisks pasākums “Satikšanās dabā”.

Programmā:

Plkst. 16.00  Foto stāsta- izstādes “Daba un cilvēks” atklāšana

Plkst. 16.10 – 18.00 radošā darbnīca “Lai top rūķis” (Aicināti visi interesenti piedalīties  rūķu darināšanā parka rūķu ciemam. Materiāli nodrošināti.) Dalība – bez maksas.

Plkst. 18.00 jautra instrumentāla “Stand up Comedy” žanra izrāde – koncertprogramma “Pūt un palaid”. Latvijas Nacionālās Operas mākslinieks -trombonists Vairis Nartišs. Ieejas maksa koncertā – 3,00 EUR , pirmsskolas vecuma bērniem un visiem rūķu darinātājiem – bez maksas!

Plkst. 19.00 Dabas orientēšanās Rubeņu parkā. Dalība komandās (3-4 cilvēki). Katrai komandai jābūt ierīcei ar foto funkciju (fotoaparāts, telefons u.c.).

! Lietus gadījumā pasākums notiks kultūras namā.

17.07. Zasas kultūras namā Jēkabpils novada 2020. gada Zolītes čempionāta fināls. Reģistrācija no plkst. 18.30, zolējam plkst. 19.00. Dalība pasākumā bez maksas. Pasākumā piedalās 32 dalībnieki, ņemot vērā kopvērtējumā apkopotos rezultātus.

18.07. plkst. 20.00 Rubeņu brīvdabas estrādē muzikāla koncertprogramma
“Skan un skanēs vēl…”. Viesojas Milleru – Balandīnu ģimene un draugi. Ieejas maksa – 4,00 EUR. Pirmsskolas vecuma bērniem – bez maksas. !Lietus gadījumā koncerts notiks deju laukumā.

22.07. plkst. 16.00 Ābeļu tautas namā radošā darbnīca „Slaimu veidošana”.

24.07. plkst. 20.00 Ābeļu estrādē vieskoncerts- Valmieras teātra dziedošo aktieru ansamblis – apvienība “Žerāri”: Imants Strads, Ģirts Rāviņš un komponists Emīls Zilberts.

Dziesmas un humora pilnie stāsti atraktīvo aktieru izpildījumā sniegs pozitīvas emocijas uz ilgu laiku, tieši tādēļ šo var dēvēt par laba garastāvokļa apvienību. Biļešu skaits ierobežots!

25.-26.07. Piecu Sēlijas novadu (Jēkabpils novads, Aknīstes novads, Viesītes novads, Neretas novads, Ilūkstes novads) teritorijā Sēlijas tūrisma rallijs „Atklāj Sēliju”. Plašāka informācija par tūrisma ralliju sekos drīzumā, lūgums sekot līdzi informācijai Sēlijas novadu pašvaldību mājaslapās un sociālajos tīklos.

Aicinām būt atbildīgiem un neapmeklēt pasākumus, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības pazīmēs (drudzis, klepus, elpas trūkums) vai, ja jums ir noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingra izolācija.

Pasākumu laikā ievērosim Epidemioloģiskās drošības pasākumus Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai!

Pasākumu laikā var tikt fotografēts un filmēts. Materiāli informatīvos nolūkos var tikt publicēti novada mājaslapā, informatīvos izdevumos vai sociālajos tīklos.

Jēkabpils novada Kultūras pārvalde