3. jūlijā izrāde – koncertprogramma “Pūt un palaid!” Zasas muižas parkā

Download PDF

Spied uz attēla, lai to skatītu lielāku!

Izrādi – koncertprogrammu “Pūt un palaid!” būs iespējams vērot Cukurkalniņā Zasas muižas parkā 3. jūlijā plkst. 20.00.

Viens no labākajiem Latvijas trombonistiem, soloatskaņotājs, Latvijas Nacionālās operas mākslinieks, pūšaminstrumentu izgudrotājs Vairis Nartišs Jūsu uzmanībai piedāvā jautru instrumentālā “Stand up Comedy” žanra izrādi – koncertprogrammu “Pūt un Palaid!”.

Izrāde tiek veidota no vairākiem numuriem, kuri ir kā piedzīvojumi un jautri stāsti no dzīves, ietērpjot tos atsevišķās instrumentālās performancēs.

Koncertprogrammas – izrādes atskaņojumā tiek izmantoti visdažādākie pūšaminstrumenti – trombons; vienīgais Latvijā esošais un gandrīz 4 metrus garais Alpu rags; viena no 4 pasaulē uzbūvētajām Subkontrabastrompetēm, kuru izgudrojis Vairis Nartišs; blokflauta, kura tiek spēlēta ar degunu; pūšamais no burkāna, kurš tiek uzbūvēts skatītāju acu priekšā un citi mūzikas instrumenti.

Vairis Nartišs par izrādi: ”Izrāde “Pūt un Palaid” ir netipiska performanču izrāde Latvijas koncertdzīvē – tā ir pārpilna jautrības, smieklīgu stāstu no dzīves un tikpat piepildīta ar instrumentālām performancēm, izmantojot visdažādākos pūšaminstrumentus. Šis pandēmijas laiks ir rosinājis jaunas idejas, radis iedvesmu performanču programmā ieviest jaunus un nebijušus muzikālās izteiksmes līdzekļus – vai tā būtu tālruņa aplikāciju izmantošana performancē vai netipisku un skatītāju klātienē izgatavotu pūšaminstrumentu izmantošana.”

Ieejas maksa: 3,00 EUR.
Biļešu skaits ierobežots!
Biļešu rezervācija pa tel. 20371520 vai Zasas kultūras namā personīgi.

Aicinām būt atbildīgiem un neapmeklēt pasākumus, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības pazīmēs (drudzis, klepus, elpas trūkums) vai, ja jums ir noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingra izolācija.
Pasākuma laikā ievērosim Epidemioloģiskās drošības pasākumus Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai!

Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts. Materiāli informatīvos nolūkos var tikt publicēti novada mājaslapā, informatīvos izdevumos vai sociālajos tīklos.

Jēkabpils novada Kultūras pārvalde

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv