Līgo svētki Jēkabpils novadā

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

21.06. plkst. 20.00 Rubeņu parkā uz saliņas ielīgosim Jāņus.

Piedalās folkloras kopa “Kāre”, kultūras nama pašdarbnieki un pūtēju diksilends Harija Zdanovska vadībā.

! Lietus gadījumā pasākums notiks deju laukumā pie estrādes

“…Vienreiz dienā tak būtu jāsanāk, kaut vai pie pusdienām visiem kopā, jāapspriež, ko darīt, ko nē. Agrāk mēs tā darījām…”

/citāts no filmas “Limuzīns Jāņu nakts krāsā”/

Aicinām beidzot sanākt visiem kopā, lai kopīgi vērotu brīvdabas kino!

​Plkst. 22.30 Pašvaldības vadības video sveiciens Līgo svētkos, kopīga ugunskura iedegšana

Plkst. 23.00 Brīvdabas kino seanss – filma “Limuzīns Jāņu nakts krāsā”

21.06. Ābeļu pagastā pie Ābeļu tautas nama

21.06. Dunavas pagastā pie Dunavas skolas

21.06. Leimaņu pagastā pie Leimaņu tautas nama

22.06. Kalna pagastā pie Kalna kultūras nama

23.06. Dignājas pagastā Dignājas brīvdabas estrādē

23.06. Rubenes pagastā Rubeņu parkā (Rūķu pļavā)

23.06. Zasas pagastā Zasas muižas parkā (Muzikantu paviljonā)

Aicinām ņemt līdzi spilvenus, sedziņas ērtākai sēdēšanai un Līgo svētku komplektu (tā saturs katra paša ziņā).

Lietus gadījumā brīvdabas kino nenotiks!

Ieeja pasākumos bez maksas.

Aicinām būt atbildīgiem un neapmeklēt pasākumus, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības pazīmēs (drudzis, klepus, elpas trūkums) vai, ja jums ir noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingra izolācija.

Pasākumu laikā ievērosim visus ar vīrusa Covid-19 izplatību saistītos ierobežojumus!

Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts. Materiāli informatīvos nolūkos var tikt publicēti novada mājaslapā, informatīvos izdevumos vai sociālajos tīklos.

Jēkabpils novada Kultūras pārvalde