Jautras brīvdienas!

Bērnība ir laiks, kad ikviens no mums veido savu pasaules uztveri un arī visskaistākās atmiņas. Esot bērnam, šķiet, ka dienas ir tik garas, ka it visā var atrast ko interesantu un vasaras brīvlaiks šķiet kā vesela mūžība. Mums pieaugot, dienas kļūst arvien īsākas un arvien negribīgāk mēs ticam brīnumiem, un arvien retāk mēs priecājamies par to mazo, ikdienišķo.
Klāt ir 1. jūnijs – pirmā oficiālā vasaras brīvlaika diena un arī Starptautiskā bērnu aizsardzības diena. Mēs, Jēkabpils novada Kultūras pārvaldes kolektīvs, kavējoties savās bērnības dienu atmiņās, vēlamies aicināt ikvienu no Jums izbaudīt vasaru, izbaudīt bērnību, izbaudīt dzīvi!

Skolēni, lai jautrs vasaras brīvlaiks!

Tiekamies pavisam, pavisam drīz! 😊

Jēkabpils novada Kultūras pārvalde