Uz nenoteiktu laiku tiek pārcelti Jēkabpils novada nozīmīgākie kultūras un atpūtas pasākumi

Jēkabpils novada pašvaldībā uz nenoteiktu laiku tiek pārcelti un atcelti nozīmīgākie kultūras un atpūtas pasākumi, kuru īstenošana bija plānota līdz 2020. gada 30. jūnijam. Šādas korekcijas kultūras nozares darbā ieviesusi ārkārtējā situācija saistībā ar COVID-19 izplatību.

Lai arī ārkārtējā situācija valstī pagarināta līdz 12. maijam, iespējams, ka ierobežojumi rīkot masu pasākumus saglabāsies ilgāku laiku. Turklāt rīkot šādus pasākumus varētu būt sarežģīti, jo jānodrošina dezinfekcijas līdzekļi un jāievēro stingri noteikti drošības pasākumi.

Atcelti pasākumi 2020. gadā:

23. maijā Rubeņu estrādē Ģimeņu svētki

23. jūnijā Rubenes pagastā Līgo dienas pasākums un balle “ Līgo Slatē”

Atcelti pasākumi uz nenoteiktu laiku:

23. maijā Rubeņu estrādes atklāšana pēc renovācijas un vakara koncerts – Teātru tenori “Lūk mana sirds”

5. un 6. jūnijā Jēkabpils novada svētki Dignājā

22. jūnijā Dignājas brīvdabas estrādē Baltinavas teātra viesizrāde

Par pārējiem pasākumiem brīvdabā un kultūras iestādēs informācija sekos.

Inta Tomāne,
Jēkabpils novada Kultūras pārvaldes vadītājas p.i.