Svinēsim Lieldienas kopā!

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Šīs būs neparastas un īpašas Lieldienas!

Jā, bez svētku koncertiem.
Jā, bez svētku balles.
Un, jā, bez kopīgas olu ripināšanas un citām atrakcijām, pulcējoties visiem vienuviet,

TAČU

Šīs būs neparastas un īpašas Lieldienas, kuras pavadīsim kopā ar saviem vistuvākajiem MĀJĀS!
Ir tik daudz lietu, kuras mēs šobrīd DRĪKSTAM darīt!
Krāsosim olas, šūposimies savos pagalmos, kaulēsimies ar saviem ģimenes locekļiem, klausīsimies, kā čivina putni, skatīsimies, kā ceriņiem šķiļas pumpuri. Meklēsim skaisto dabā un prieku katrs sevī pašā!

Rūpējoties par svētku sajūtu, Jēkabpils novada Kultūras pārvaldes un pagastu pārvalžu darbinieki ir ietērpuši novadu svētku rotā. Visapkārt lēkā Lieldienu zaķi, plaukst puķes un zaļo koki, dažviet pat kokos aug Lieldienu olas, bet krūmos – burkāni! Dodoties pastaigā, to visu ir iespējams apskatīt.

Jēkabpils novada Sēlijas prasmju muzejs aicina piedalīties konkursā “Lieldienas manā ģimenē”. No 6.-17. aprīlim jāiesūta fotogrāfija (max 2), kurā ir atspoguļota konkrētā ģimenes Lieldienu tradīcija, kā arī pie fotogrāfijas jāpievieno neliels šīs tradīcijas apraksts. Plašāka informācija par konkursu: http://jekabpilsnovads.lv/?p=26674

Arī tu vari piedalīties Lieldienu noformējuma veidošanā Zasas pagastā! Izveido savu personīgo vai ģimenes Lieldienu rotājumu un, dodoties pastaigā, iekarini to kādā no 5 Zasas un Liepu ciematos izvietotajiem Lieldienu kokiem! Iesakām rotājumus veidot ūdensizturīgus un personalizētus! Aicinām iemūžināt šo mirkli fotogrāfijā un ievietot to sociālajos tīklos, izmantojot tēmturi #LieldienasJekabpilsNovada !

Tāpat tēmturi #LieldienasJekabpilsNovada aicinām izmantot, lai dalītos ar saviem skaistākajiem mirkļiem šajās Lieldienās!

Aicinām būt atbildīgiem un ievērot valstī noteiktos piesardzības pasākumus un ierobežojumus saistībā ar Covid-19 izplatību!

Lai pavasara saule piepilda sirdis un atnes gaišas domas!
Priecīgus svētkus!

Jēkabpils novada Kultūras pārvalde

Lieldienu noformējums Zasas pagastā

Lieldienu noformējums pie Ābeļu pagasta pārvaldes un tautas nama