Ābeļu pamatskolas skolēni iesaistās “Zemes stundas” akcijā

28. martā akcijā “Zemes stunda”, skolēnu pašpārvaldes mudināti, ar savu izdomu iesaistījās arī Ābeļu pamatskolas audzēkņi.Marta pēdējā sestdienā tiek atzīmēta Pasaules dabas fonda rīkotā Zemes stunda, kad visi cilvēki aicināti no plkst. 20.30 pēc vietējā laika uz stundu izslēgt gaismu un maznozīmīgās elektriskās iekārtas. Simboliskās akcijas mērķis ir aktualizēt klimata pārmaiņas un tās vecinošās elektroenerģijas ražošanu un patēriņu.

Ābeļu skolēni tika aicināti nofotografēt to, kā pavadīta diena pie dabas, atspoguļot Zemes un dabas skaistumu, ar saviem uzņēmumiem piedaloties skolas konkursā. Atsaucība bija patiešām liela, iesūtītie darbi – pārdomāti un kvalitatīvi. Par konkursa uzvarētājiem un viņiem sniedzamajām balvām vēl tiks lemts, taču liels paldies visiem, kuri piedalījās!

Lūk, dažas konkursam iesūtītās fotogrāfijas! Skaisti, vai ne!

Valdis Aleksandrovs
Ābeļu pamatskolas skolēnu foto