Jēkabpils novada domē deputātu maiņa

Deputātes Baibas Čākures vietā uz prombūtnes laiku deputāta pienākumus veiks Normunds Krīvāns.

2020. gada 11. februārī tika saņemts deputātes Baibas Čākures iesniegums par domes deputāta pilnvaru nolikšanu uz laiku atbilstoši Republikas pilsētas domes un novada domes deputāta statusa likuma 3¹.panta trešajā daļā noteiktajiem gadījumiem. Domes priekšsēdētājs A.Vanags, atbilstoši Republikas pilsētas domes un novada domes deputāta statusa likuma 3¹.panta ceturtajā daļā noteiktajai kārtībai,  2020. gada 27. februāra sēdē paziņoja par deputātes Baibas Čākures pilnvaru nolikšana uz laiku.

Pēc 2017. gada pašvaldību vēlēšanās saņemtā balsu skaita, nākamais deputāta amata kandidāts no “Latvijas Zemnieku savienības” saraksta (aiz Mārtiņa Līča) bija Normunds Krīvāns, kas 2020. gada 26. martā piedalījās savā pirmajā domes sēdē kā jaunais deputāts.

Viņš tika ievēlēts Finanšu komitejas sastāvā, Sociālo, izglītības un kultūras jautājumu komitejas sastāvā un Interešu izglītības programmu izvērtēšanas un mērķdotāciju sadales komisijas sastāvā kā komisijas loceklis, kā arī tika nominēts dalībai Latvijas Pašvaldību savienības Veselības un sociālo jautājumu komitejā un Sporta jautājumu apakškomitejā.

Jēkabpils novada pašvaldība