Jēkabpils novada pašvaldība nolemj pārcelt nekustamā īpašuma nodokļa 1. ceturkšņa samaksas termiņu

Sakarā ar Saeimā pieņemtā likuma “Par valsts apdraudējuma un tā seku novēršanas un pārvarēšanas pasākumiem sakarā ar Covid-19 izplatību” 4.punktā paredzēto tiesību pašvaldībām 2020. gadā noteikt citus nekustamā īpašuma nodokļa samaksas termiņus, kas atšķiras no likumā “Par nekustamā īpašuma nodokli” noteiktajiem, tos pārceļot uz vēlāku laiku 2020. gada ietvaros, Jēkabpils novada pašvaldība 26. marta domes sēdē nolēma pārcelt nekustamā īpašuma nodokļa apmaksas termiņu, kas maksājams 2020. gada 31. martā uz 2020. gada 15. maiju. Termiņa pārcelšana nozīmē, ka līdz 15.maijam par maksājumiem netiks aprēķināta nokavējuma nauda.

Paldies visiem NĪN maksātājiem, kas jau veikuši maksājumus. Atgādinām, ka nekustamo īpašuma nodokli ir ērti nomaksāt attālināti  – internetbankā vai portālos www.epakalpojumi.lv  un www.latvija.lv.  Abos portālos pieejami pašvaldību banku konti NĪN samaksai, kā arī nodokļa maksātājam automātiski uzrādās visa nepieciešamā informācija maksājuma veikšanai. Portālā www.epakalpojumi.lv iespējams veikt nomaksu arī par citas fiziskas vai juridiskas personas īpašumiem.

Airīte Liepiņa,
Jēkabpils novada pašvaldības