Aicina pieteikties uzņēmēju dienām Aizkrauklē

Aicinu pieteikties novada uzņēmējus, kuri vēlas pārstāvēt sevi un mūsu teritoriju ikgadējās uzņēmēju dienās Aizkrauklē.
Vienmēr no Aizkraukles esam atbraukuši laimīgi un apmierināti, gan iztirgojušies, gan sakontaktējušies, gan sasparojušies! Noteikti, ka arī šogad būs tāpat.
Jēkabpils novada pašvaldība pasākuma apmeklējumam piešķirs pašvaldības transportu.

Daina Alužāne,
t. 22335439, e-pasts daina.aluzane@gmail.com

No 3.-4. aprīlim Aizkrauklē norisināsies Pārnovadu uzņēmēju dienas. Tās pulcēs uzņēmējus, nevalstiskā sektora un pašvaldību pārstāvjus, kā arī aktīvākos apkārtnes novadu iedzīvotājus un viesus no galvaspilsētas, lai runātu par šim reģionam aktuāliem jautājumiem un tiktos izstādē – gadatirgū. Šoreiz diskusijas fokusā būs novadu attīstība un sniegtās iespējas kvalitatīvai dzīvei šeit dzīvojošajiem, kā arī no Latvijas aizbraukušajiem novadniekiem.

Lai piedalītos gadatirgū, nepieciešams pieteikties līdz 26.03.2020, aizpildot elektronisko anketu vietnē auc.aizkraukle.lv.

Aicināti pieteikties dalībnieki – uzņēmēji, mājražotāji, amatnieki, lauksaimnieki, NVO, Tūrisma informācijas centri, skolēnu mācību uzņēmumi, pašvaldības no visas Latvijas, remigrantu atbalsta institūcijas un organizācijas, un it īpaši uzņēmēji – remigranti, lai visi kopā satiktos, dalītos pieredzē, sadarbotos un tirgotos.

Vairāk informācijas: http://www.aizkraukle.lv/lv/2020/02/07/uznemeju-dienas-paplasinas-novadu-robezas/?fbclid=IwAR0XZ5cZDtzzrTP6TZPUXW7pS1vJGctobGj9gV9P-yI3QmZtZCPiS4my-jA