Skolēnu skatuves runas konkurss

13.02.2020. plkst.9.00 Krustpils novada Konferenču zālē notiks Skolēnu skatuves runas konkurss.

MĒRĶIS

Bērnu un jauniešu pilsoniskās līdzdalības, kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā lietpratības veicināšana.

UZDEVUMI

Attīstīt un pilnveidot bērnu un jauniešu skatuves runas kultūru un aktiermeistarību.

Profesionāli novērtēt dalībnieku skatuves runas iemaņas.

Sekmēt bērnu un jauniešu interesi par latviešu un pasaules literatūras mantojumu un devumu latviešu nacionālās kultūras veidošanā.

TEMATIKA

Skolēnu skatuves runas konkursa darbu izvēle tematiski jāsaista ar skolēnu pašidentitāti, nacionālās un valstiskās identitātes stiprināšanu. Ieteicamās daiļdarbu tēmas: es pats, valoda, ģimene, mans novads/pilsēta, brīvība, Tēvzeme.

ORGANIZATORI

Valsts izglītības satura centrs (VISC) sadarbībā ar pašvaldībām, pašvaldību izglītības pārvaldēm un izglītības iestādēm.

DALĪBNIEKI

Izglītības iestāžu skolēni.

Kontaktinformācija –

Rainelda Muižniece