Teātru saspēle Rubeņos

Download PDF

Jauno gadu iesākot 18. janvārī Rubenes kultūras namā notika teātru diena, uz kuru tika aicināti kaimiņu pagastu amatierteātri. Kaimiņi Dunavieši izrādīja A.Ūdra darbu “Rēgu rotaļas”, Dignājas “Madagurči” B.Juhņevičas “Pavasara neprāts”, Dvietes “Nebēdnieki” A.Daudzvārdes “Pasmaidīsim mīļā” un pašmāju “Kumode” skatītājus priecēja ar parodijām “Suitu sievas Rubeņos” un “Melo vēl”. Un viss šajā pēcpusdienā saistījās ar jauno gadu, gada simboliem, kā arī Teņa dienu.

Austrumu kalendārā Žurkas gads sāksies tikai 25. janvārī, taču 2020. gada simboli, divas žurciņas Rozalija un Kornelija radīja jautru un nepiespiestu atmosfēru un darbošanos starplaikos starp teātra izrādēm. Pēc teiktā, baltā žurka palīdz visiem godīgajiem, patiesīgajiem un cēlsirdīgajiem. Lai pielabinātu žurku un pavadītu gadu veiksmīgi, jābūt uzstājīgam, stingram, apņēmīgam un labsirdīgam. Tad gada simbols par jums noteikti parūpēsies.

Ticēsim labajam un domāsim labas domas, jo labais vairo labo. Prieks par to, ka laukos ir tik daudz atraktīvu un radošu amatierteātru. Paldies visiem dalībniekiem, režisoriem, skatītājiem par šo kopā pavadīto pēcpusdienu. Īpaši kolektīvu režisoriem – Silvijai Krēsliņai, Ainim Mikulānam, Virgīnijai Fjodorovai, Ilonai Kantānei, Inārai un Ingrīdai no Preiļiem.

Uz tikšanos!

Inta Tomāne,
Jēkabpils novada kultūras pārvaldes vadītājas vietniece metodiskajā darbā

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv