Iegūsti savā īpašumā “Aizraujošs ceļojums piļu un muižu parkos” Draugu karti!

Download PDF

Dodies aizraujošā ceļojumā piļu un muižu parkos Zemgales un Lietuvas pierobežā! Kopā ir izveidoti 3 maršruti, kuros kopā ir ietverti 55 piļu un muižu parki!

Lai ceļošana būtu vienkāršāka un maciņam draudzīgāka, ir izveidota Draugu karte, kas dod dažādas priekšrocības un atlaides dažos apskates objektos.

Draugu karti var saņemt Sēlijas prasmju muzejā jebkura persona, kas ir sasniegusi pilngadību.

Soļi, kā iegūt Drauga karti!

  • Savā viedtālrunī jālejupielādē Overly aplikācija.
  • Jēkabpils novada Sēlijas prasmju muzejā (vai kādā no Zemgales Tūrisma informācijas punktiem) vai digitāli zemgale.lv jāsaņem tūrisma buklets “Aizraujošs ceļojums muižu parkos četros gadalaikos”.
  • Izmantojot Overly aplikāciju, jānoskenē viens no redzamajiem parka plāniem ar Overly
  • Noskenējot parka plānu ar Overly kodu, atvērsies ne tikai saistoša informācija ar 3D elementiem, bet arī objekta nosaukums, uz kura noklikšķinot atvērsies informācija par tūrisma maršrutu “Aizraujošs ceļojums muižu parkos četros gadalaikos”, ar ko ir jādalās savos sociālajos tīklos (Facebook, Twitter), lai tā redzama arī draugiem un paziņām.
  • Pēc uzdevuma izpildīšanas jādodas pie Sēlijas prasmju muzeja vadītājas (vai cita Tūrisma informācijas punkta pārstāvja) un jāuzrāda pārpublicētā informācija.

Seniori, uzrādot personu apliecinošu dokumentu, var saņemt karti savā īpašumā bez papildus nosacījumiem!

Šos soļus var nākt izpildīt uz Sēlijas prasmju muzeju kopā ar iestādes pārstāvi!

Draugu karte ir derīga 01.01.2020.- 31.12.2020.

Sīkāk par kartes saņemšanas noteikumiem un priekšrocībāmhttps://www.zemgale.lv/images/Nolikums_Drauga_kartei_4SeasonsParks.pdf

Vairāk informācijas var saņemt Sēlijas prasmju muzejā vai https://www.zemgale.lv/component/k2/item/325-pilu-un-muizu-parki

Informāciju sagatavoja:

Sēlijas prasmju muzeja vadītājas v.i.

Eva Strika

+371 25465787

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv