Jēkabpils novada uzņēmēji un zemnieki tiekas svētku ballē

Tuvojoties Ziemassvētkiem un gadumijai, 6. decembra vakarā aicinājām Jēkabpils novada uzņēmumu un zemnieku saimniecību pārstāvjus uz balli Ziemassvētku noskaņā, lai pateiktos par 2019. gadā padarīto, sniedzot ieguldījumu arī pašvaldības attīstībā. Pasākums tika organizēts Mežgales kultūras namā – vietā, kur kultūras dzīve ikdienā nav tik aktīva kā citviet, taču kultūras nama telpas uzticīgi gaida, kad arī tās varēs piedzīvot kādu skaistu notikumu.

Pasākumu atklāja saksofonists Andis Ķīsis, ar svinīgu uzrunu visus klātesošos sveica Jēkabpils novada domes priekšsēdētajs Aivars Vanags. Pasākums šogad tika veidots nedaudz citādāk, kā ierasts līdz šim. Galvenā vakara aktivitāte bija prāta spēles „Cietie rieksti”, kuru laikā dalībniekiem bija iespēja sacensties erudīcijā, kā arī sirsnīgi izsmieties. Ciemos bija ieradušies arī atraktīvie puiši no grupas „Tandēms trijatā”, rūpējoties par jautrību un dejām visa vakara garumā.

Pasākuma laikā tika pasniegtas arī dažādas dāvanas. Jēkabpils novada 2019. gada Goda uzņēmēja titulu un balvas novada domes priekšsēdētājs pasniedza 3 novada uzņēmumu pārstāvjiem ar vislielāko apgrozījumu: SIA „MIKOR”, SIA „ALKO” un SIA „Egles dēls”.

Zemnieku saimniecību pārstāvjus sveikt bija ieradušies dažādu uzņēmumu un organizāciju pārstāvji: Lauku atbalsta dienests, SIA „Jēkabpils piena kombināts” un lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība “Ezerkrasti-1”, SIA „Elagro Trade” un SIA „Dotnuva Baltic”. SIA „Pakavs” pārstāvji pasākumā nevarēja ierasties, taču bija sarūpējuši dāvanas, kuras pasniegt uzticēja Jēkabpils novada domes priekšsēdētājam Aivaram Vanagam.

Sakām paldies novada uzņēmumu un zemnieku saimniecību pārstāvjiem par dalību pasākumā, par atraktivitāti, kā arī ieguldījumu novada attīstībā! Paldies Lauku atbalsta dienestam, SIA „Jēkabpils piena kombināts”, lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvajai sabiedrībai “Ezerkrasti-1”, SIA „Elagro Trade”, SIA „Dotnuva Baltic” un SIA „Pakavs” par sadarbību un dalību pasākumā! Tiekamies arī nākamgad!

Laura Aišpure,
Kultūras pārvaldes vadītāja