“JumpCross jāšanas trases izveide Zasā” projekts atklāts

Jēkabpils novada pašvaldības konkursa “Atbalsts uzņēmējdarbībai Jēkabpils novadā 2019” otro vietu ieguva jauns Zasas uzņēmums SIA “NYX & Iris”, kas nodarbojas ar viesu mājas un zirgu sporta pakalpojumiem. Uzņēmums ieguva EUR 2000 no pašvaldības, kuri tika izmantoti šķēršļu un mietiņu iegādei, reklāmas sagatavošanai un paraug demonstrācijas organizācijā. Projekta kopējās izmaksas ir EUR 2215,90.

Tika izveidota JumpCross trase ar konkūra un cross country tipa šķēršļiem, kuri tika atklāti 29. septembra pasākumā ar paraugdemonstrējumiem no Jēkabpils un Salas novada jātniekiem. Jēkabpils novada iedzīvotāji var izīrēt trasi ar saviem zirgiem, vai piedalīties JumpCross trases apmācībās un sacensībās ar saviem vai SIA “NYX & Iris” staļļiem.

SIA “NYX & Iris” aicina visus interesantus ciemos un cer redzēt Jēkabpils novada iedzīvotājus uz sacensībām 2020. gadā.

Anna Kalnāja