Jēkabpils novada Kultūras pārvaldes kultūras, atpūtas un sporta pasākumi 2019. gada decembrī

01.12. plkst. 18.00 Kalna kultūras namā Pirmās adventes sagaidīšanas pasākums. Programmā: Trio “Milonga” koncerts, egles iedegšana pie kultūras nama.  Kultūras namā darbosies Ziemassvētku ieskaņas tirdziņš.

02.12. plkst. 10.00 Zasas kultūras namā muzikāla izrāde bērniem “Ļoti gaidu Ziemassvētkus” – Brauc ciemiņi no Burbuļciema.

06.12. plkst. 9.30 Dignājas pamatskolā izrāde bērniem “Nemo un draugi no Madagaskaras”.

06.12. plkst. 19.00 Mežgales kultūras namā novada uzņēmēju un zemnieku balle.

19.12. plkst. 16.00 Dignājas pamatskolā Ziemassvētku eglīte pirmsskolas vecuma bērniem.

19.12. plkst. 17.00 Sēlijas prasmju muzejā Zasā nodarbība “Prasme radīt gaismu”.  Lekcija “Gaismas izpratne Eiropas tautu kultūrā”, kā arī radošā darbnīca- stikla dekorāciju izgatavošana svētku laikam. Nodarbību vadīs Ieva Jātniece. Vēlama iepriekšēja pieteikšanās pa tel. 25465787. Nodarbība bezmaksas.

21.12. plkst. 12.00 Rubenes kultūras namā Ziemassvētku eglīte pirmsskolas vecuma bērniem un pagasta lielās egles iedegšana.

21.12. plkst. 13.00 Ābeļu tautas namā Ziemassvētku eglīte pirmsskolas vecuma bērniem.

21.12. plkst. 15.00 Dunavas kultūras namā Ziemassvētku eglīte pirmsskolas vecuma bērniem.

22.12. Plkst. 13.00 Leimaņu tautas namā Ziemassvētku eglīte Kalna, Leimaņu un Zasas pagastu pirmsskolas vecuma bērniem.

23.12. plkst 16.00 Amatniecības centrā “Rūme” Zasā darbnīca visām paaudzēm “Mans piparkūku nams” – Namiņa piegrieztnes veidošana, cepšana, glazūras gatavošana, būvēšana un dekorēšana. Lūdzam iepriekš (līdz 19.decembrim) pieteikties pie Dainas (tel.22335439), lai nepietrūkst piparkūku mīklas un glazūras! Ja būs sals un sniegs – gatavosim arī sniega un ledus gaismekļus, lai izgaismotu ceļu Ziemassvētkiem.

25.12. plkst. 17.00 Leimaņu tautas namā ar Ziemassvētku koncertprogrammu “Dziesmas ziemai” ciemosies Karīna Tatarinova un Roberts Dinters.

25.12. plkst. 19.00 Zasas kultūras namā Ziemassvētku koncerts. Piedalās Zasas kultūras nama un Leimaņu tautas nama amatierkolektīvi, Salas kultūras nama jauniešu deju kolektīvs “Karlets”. Plkst. 22.00 Svētku balle kopā ar grupu “Avārijas brigāde”.

26.12. plkst. 15.00 Rubenes kultūras namā koncerts “Sajūti Ziemassvētkus” – ar Ziemassvētku programmu visai ģimenei viesojas Iveta Baumane, Roberts Pētersons un Ainis Zavadskis.

26.12. plkst. 18.00 Dunavas kultūras namā Ziemassvētku koncertu “Ziemas klausāmstāsti” sniedz duets “Mediante”. Pēc koncerta Ziemassvētku svinēšana – vakarēšana kopā ar Ivetu un Jāni Kraševskiem un Valdi Slogu.

28.12. plkst. 20.00 Rubenes kultūras namā Vecgada koncerts. Piedalās Rubenes kultūras nama amatierkolektīvi. Plkst. 22.00 Vecgada balle, spēlē grupa “Dvinskas muzikanti”.

No 16.12.-23.12. Sēlijas prasmju muzejā Piparkūku rotāšanas darbnīca. Būs sagādāts viss rotāšanai nepieciešamais, lai izrotātu gan uz vietas esošās, gan arī pašu līdzpaņemtās piparkūkas. Darbnīca atvērta muzeja darba laikā.

Pasākumu laikā var tikt fotografēts vai filmēts. Materiāli informatīvos nolūkos var tikt publicēti novada mājaslapā, informatīvos izdevumos vai citos sociālajos tīklos.

Informāciju apkopoja L.Aišpure,
Jēkabpils novada Kultūras pārvaldes vadītāja