Īstenots projekts “Pārceltuves pakalpojuma uzlabošana Dignājas pagastā”

Jēkabpils novada pašvaldības rīkotajā biznesa ideju konkursā “Atbalsts uzņēmējdarbībai Jēkabpils novadā 2019” tika saņemti vairāki projektu pieteikumi. Pirmo vietu un Jēkabpils novada pašvaldības līdzfinansējumu projekta realizācijai EUR 3000 apmērā ieguva projekta pieteikums “Pārceltuves pakalpojuma uzlabošana Dignājas pagastā”.

Projekta mērķis – uzņēmējdarbības vides attīstība Dignājas pagastā. Projekta īstenošanas rezultātā tika iegādāta motorlaiva LATREX 450 C, laivas piekaramais motors Mercury ME-F20EH. Laiva un motors reģistrēti CSDD.

Projekta kopējās izmaksas 5297,30 EUR. Pārcelšana pāri Daugavai tiks uzsākta 2020. gada pavasarī, kas ļaus iedzīvotājiem ātri nokļūt uz darbu Līvānu pilsētā vai saņemt nepieciešamos pakalpojumus, kā arī nokļūt atpakaļ Dignājā.

Tālis Strads,

2019.g.novembris