“Āra dzīvojamā istaba” ir atklāta!

Download PDF


29. septembrī tika atklāts projekts, kurš tapis ar Jēkabpils novada NVO un iedzīvotāju grupu iniciatīvu konkursa atbalstu – Zasas “Āra dzīvojamā istaba”. Izmantojot novada ieguldītos EUR 700 un pašu materiālus un darba spēkus, tika attīrīta, sakopta un iekārtota daļiņa no Zasas Muižas parka “Bērzzemnieki” mājas īpašumā un tagad ir pieejama gan Zasas iedzīvotajiem, gan tās apmeklētājiem.

Tā saucamā “saliņa” vēl pavasarī bija neapjēdzams koku, krūmu un purvāja puduris, kuram knapi varēja iziet cauri. Pēc finansējuma saņemšanas, jau no maija sākās attīrīšanas darbi, izcērtot krūmājus un sausos kokus, izveidojot dziļāku grāvi no purvāja uz Dzirnupīti, lai nosusinātu pussalu uz kuras būvētu jauno atpūtas vietu.

Kamēr visi rosījās vietas sakopšanā un attīrīšanā, Bērzzemnieku mājas iedzīvotāji gatavoja dekorācijas un Zasas amatnieks Dainis Vecums strādāja pie dzīvojamās istabas galveno mēbeli – 3m garo koka dīvānu!

Drīz vien saliņa bija attīrīta un varēja sāk ievest mēbeles pāri jaunuzceltajam koka tiltam. Tika izveidota iegremdēta akmens ugunskura vieta un uzstādīta durvju aile – jo katrā istabā ienāk cauri durvīm.

29. septembrī kopā ar JumpCross trases, notika arī “Āra dzīvojamās istabas” atklāšana, kurā “Bērzzemnieku mājas” iedzīvotāju iniciatīvas grupa aicināja viesus pakārt istabas zaros sapņu un vēlējumu piepildītas lentītes un kopā nosvinēja istabas atklāšanu ar atspirdzinošiem dzērieniem un uzkodām.

Aicinām visus izbaudīt jauno Āra dzīvojamo istabu gan ar draugiem, gan ģimeni, gan vieniem pašiem, sēžot koka dīvānā un skatoties dabas TV!

Anna Kalnāja,
projekta vadītāja

 

Krasts pirms
Krasts pēc
Attīrīšanas darbi
Attīrīšanas darbi
Tiek gatavots dīvāns
Dīvāns gatavs
Katrai istabai ir durvis – koka durvju aile
Lentīšu kāršana
Viesu iekārtās lentītes
Atspirdzinošie dzērieni un uzkodas ar viesiem
Informatīvais materiāls par istabu
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv