Lapenes atklāšana Helovīna ieskaņās Vidsalā

31. oktobrī Vidsalā norisinājās aktivitātes visai ģimenei, kura laikā svinējām lapenes atklāšanu un atzīmējām Helovīnus. Lapenes izveide ir biedrības „EKO Selonia” realizēts projekts, kas tapis, piedaloties Jēkabpils novada pašvaldības izsludinātajā NVO iniciatīvu konkursā. Projekta ietvaros tika izgatavota lapene, kuru vietējie iedzīvotāji varēs izmantot dažādu pasākumu rīkošanai, kā arī sanākt kopā, lai lietderīgi pavadītu savu brīvo laiku. Projektā tika piesaistīti 700,00 eiro Jēkabpils novada pašvaldības finansējuma, savukārt atlikušie 200,00 eiro ir vietējo iedzīvotāju finansējums, ko biedrībai saziedoja iepriekšējā projekta ietvaros. Lapenes autors Mārtiņš Uzkurs ir darinājis arī bērnu rotaļu laukumu, tādējādi abi projekti ir veidoti vienotā krāsu gammā un stilā, lai labāk iederētos ainavā.

Pasākums pulcēja aptuveni 30 dalībniekus, ģimenēm bija iespēja izgrebt pašiem savu ķirbi, kur simpātijas balvas ieguva 3 komandas, savukārt lielāko atsaucību izpelnījās “Pupiņu šķirošanas” sacensības, kur visi dalībnieki tika pie saldām balvām. Prieks, ka ģimenes bija īpaši parūpējušās par atmosfēru un bija tērpušies dažādās maskās. Paldies visiem, kas ieradās, kā arī Kalna pagasta pārvaldei par palīdzību pasākuma rīkošanā!

Biedrības „EKO Selonia” dibinātāja
Baiba Čākure