“Ar ģitāru par dzīvi” 2019

Download PDF

19. oktobrī ikviens ģitāras spēles entuziasts – profesionālis vai amatieris – bija aicināts izkopt savas zināšanas un gūt jaunu pieredzi, piedaloties koncertā “Ar ģitāru par dzīvi” Leimaņu Tautas namā. Brīvā un nepiespiestā gaisotnē koncerts šogad notika jau 8. reizi. Kā rudens lapas saules staros, koncerts skatītāju priekšā izgaismoja daudzus jaunus un jau zināmus muzikālos talantus no tuvākas un tālākas apkārtnes.

Sarīkojuma būtība nav vienam otru pārspēt, bet gan ieklausīties un mācīties no citiem dalībniekiem un sarunāties ģitāras valodā.

Šogad koncertu atklāja Rolanda Rubiķa audzēkņi, un jauno mūziķu šoreiz bija ļoti, ļoti daudz, veseli 25! Kopā ar mazajiem ģitāristiem uzstājās arī pieaugušie, kuri tikai nesen uzsākuši apgūt ģitāras spēli. Kā teica viena no dalībniecēm: „Nebaidieties, omītes arī var mācīties spēlēt!”

Koncertā uzstājās estrādes mūzikas veterāni – grupa „Ilūzija”, šoreiz nedaudz savādākā sastāvā un arī ikgadējie koncerta dalībnieki – Māris Strautnieks un Viesturs Celmārs. Pirmo reizi Leimaņu Tautas namā viesojās dziesminieks Arnis Čakstiņš, ar pirmatskaņojumu paša komponētām dziesmām „Patiesība” un „Prast”, kas tapušas pēc dzejnieces Maijas Kalniņas tekstiem. Tāpat Leimaņos pirmo reizi uzstājās meiteņu duets Anastasija un Ieva

Koncertu ar jaudu noslēdza puikas no Cēsīm – muzikantu apvienība „Bērnu dārzs” („Pipari”), aicinot nekad nepadoties un darīt to, ko liek sirds.

Paldies koncerta dalībniekiem un apmeklētājiem! Paldies jauno mākslinieku vecākiem, ģimenēm, draugiem un atbalstītājiem! Šogad Jūsu tiešām bija pārsteidzoši daudz, kas, protams, priecē. Aicinām ikvienu interesentu piedalīties koncertā arī nākošgad!

K.Sēlis,
autora foto

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv