Aizvadīts ikgadējais koncerts – konkurss „Atnāc ar savu dziesmu”

Download PDF

Ar pozitīvām emocijām aizvadīts ikgadējais koncerts – konkurss „Atnāc ar savu dziesmu”. Daudziem mūzikas mīļotājiem šis ir iemesls reizi gadā saņemties un uzkāpt uz skatuves, citiem tas ir kārtējais iemesls parādīt savu talantu plašākai publikai, bet pārējiem tā ir iespēja baudīt lielisku koncertu. Šī gada konkursā, kurš Zasas kultūras namā norisinājās 26. oktobrī,  redzējām 17 dalībnieku priekšnesumus un vērtējām tos trīs kategorijās: bērnu grupā, jauniešu grupā un pieaugušo vecuma grupā. Dalībnieku sniegumu vērtēja profesionāla žūrija, kuras sastāvā bija mūzikas pedagoģe, koru diriģente Sandra Bondare, mūzikas pedagoģe, komponiste, dziedātāja Kristīne Studāne – Indriksone un Jēkabpils BJC direktors, mūziķis Oskars Elksnis. Visa vakara garumā ar koncerta – konkursa dalībniekiem un skatītājiem kopā bija arī atraktīvais vakara vadītājs Valters Krauze, kuru aizskatuvē pacietīgi gaidīja arī viņa jaunā ģimenes locekle – draudzīgā suņu meitene Bella.

Koncerta – konkursa dalībnieki bija rūpīgi gatavojušies, daudzu dalībnieku sniegums bija ļoti līdzvērtīgs, tāpēc žūrijas darbs nebija viegls. 1. vietu bērnu grupā žūrija piešķīra Laumai Kalniņai, kura a capella izpildīja latviešu tautasdziesmu „Sēju jauku rožu dārzu”. Vislielākā konkurence bija starp jauniešu grupas konkursa dalībniekiem, kur 1. vietu ieguva Deniss Garkalns, kurš pie mums bija ieradies no Daugavpils novada un izpildīja Eda Šīrana dziesmu „Photograph”. Pieaugušo vecuma grupā, 5 dalībnieku konkurencē, 1. vietu izcīnīja Arnis Čakstiņš, kurš vienīgais šajā vakarā izpildīja savu oriģinālkompozīciju ar nosaukumu „Pieskaries debesīm”. Arī skatītāju viedoklis bija ļoti līdzīgs žūrijas vērtējumam- skatītāju simpātijas balvu bērnu grupā ieguva Lauma Kalniņa, jauniešu grupā Deniss Garkalns, bet pieaugušo vecuma grupā skatītāji savu simpātijas balvu piešķīra ikgadējai konkursa dalībniecei Indrai Savickai, kura šajā pirmssvētku laikā izpildīja patriotisko dziesmu no rokoperas „Lāčplēsis” „Uz krustcelēm mazs bērniņš”.

Paldies Jānim Bisānam par palīdzību dalībniekiem priekšnesumu sagatavošanā, Aivaram Daņiļevičam par skaņas un gaismu nodrošinājumu. Paldies Jānim un Laurai, kā arī Aivaram un Raitim par lustīgo ballīti pēc koncerta. Paldies pasākuma dalībniekiem, kā arī ikvienam palīgam, kurš piedalījās pasākuma tapšanā un īstenošanā!

Ik reizi, kad redzi, kāda prieka dzirkstelīte deg dalībnieku acīs pirms došanās uz skatuves, kārtējo reizi pārliecinies, ka šādām tradīcijām ir jādzīvo vēl ilgi, tāpēc nāciet ar savu dziesmu ciemos uz Zasas kultūras namu arī nākamgad! Uz tikšanos!

Laura Aišpure,
Jēkabpils novada Kultūras pārvaldes vadītāja

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv