“Meža dienās 2019” turpinās labiekārtot Zasas muižas parku

Jēkabpils novada pašvaldība šogad piedalījās Latvijas Pašvaldību savienības Meža dienu projektā “Pašvaldību darbi parkos” un veiksmīgi piesaistīja finansējumu – 1000 eiro.

Projekta ietvaros Jēkabpils novadā Zasas muižas parkam tiks iepirkti stādi un uz parka esošās Cerību saliņas izvietoti koka soliņi, koka galds un koka atkritumu urnas.

Pašvaldība “Meža dienās 2019” turpina jau izsenis iesākto tradīciju – padarīt Latviju krāšņāku ar koku stādījumiem un/vai mazo koka arhitektūras objektu izvietošanu parkos.
Stādi tiks stādīti šī gada 16. oktobrī, un labiekārtotās vietas atklāšana Zasas muižas parka Cerību saliņā notiks 17. oktobrī plkst 13.30.
Visi laipni gaidīti!
Zasas pagasta pārvalde