Aicinām pieteikt bērnus bezmaksas dienas nometnei rudens brīvlaikā

Download PDF

Aicinām Jēkabpils novadā deklarētos bērnus vecumā no 11-15 gadiem pieteikties bezmaksas dienas nometnei “INTERAKTĪVI AKTĪVS” Zasas pagastā no 22.- 26. oktobrim. Nometni rīko biedrība “EKO Selonia”, sadarbībā ar Jēkabpils novada pašvaldību un biedrību “Izaicini sevi”. Nometne tiek organizēta projekta Nr. 2/GIMEN/19/007 „Jaunās tehnoloģijas visai ģimenei” ietvaros. Nometnē paredzētas aktivitātes telpās un ārpus tām. Programmā: peintbols, ekskursija un interaktīva nodarbība zinātkāres centrā “Zinoo” Cēsīs, orientēšanās pa Zasas parku, radošās darbnīcas, interaktīvo spēļu apguve un sacensības, kā arī sporta un brīvā laika aktivitātes. 26.oktobrī nometnē tiek aicināti piedalīties arī vecāki.

Nometnes dalībniekiem tiks nodrošināta:

  • Ēdināšana (brokastis, pusdienas un launags);
  • Transports, kas nogādās nometnes dalībniekus uz un no nometnes norises vietas;
  • Visi nometnes dalībnieki tiks apdrošināti;

Lai piedalītos nometnē, dalībniekiem ir nepieciešams APĢĒRBS: Vējjaka; lietus izturīgs apģērbs; apavi (lietainam laikam, čības brīvajam laikam, sporta apavi nodarbībām sporta zālē),ērts apģērbs vēsākam laikam (džemperis, siltas bikses); ērts apģērbs sportošanai.

Nometne norisināsies 5 dienas. Vietu skaits ierobežots (nometne plānota 16 dalībniekiem), dalībai nometnē tiks apstiprināti atbilstoši pieteikuma reģistrācijai. Pieteikšanās līdz 21. oktobrim plkst. 10.00, sūtot parakstītu pieteikumu uz e-pastu info.ekoselonia@gmail.com

Informācija pa tālr. 22432134.

Dalība nometnē – bez maksas.

Pasākums tiek īstenots ar  Valsts reģionālās attīstības aģentūras un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem, projektu konkursa „Ģimenei labvēlīgas vides veidošanai sabiedrībā” ietvaros.

<< PIETEIKUMA VEIDLAPA >>

Baiba Čākure,
Jēkabpils novada sporta pasākumu organizatore

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv