Dignājas pagasta jauniešu futbola komanda

Download PDF

Futbola turnīrs Neretā, 2018. gads. Izcīnīta 2. vieta.

Jau trīs gadus aktīvi jaunieši no Dignājas pagasta un kaimiņu pagastiem (Zasas, Biržiem, Dunavas) un Jēkabpils pilsētas jaunieši apvienojas vienā komandā un, pārstāvot Dignājas pagastu, piedalās Jēkabpils pilsētas rīkotajā iekštelpu futbola sezonas turnīrā, kur piedalās Jēkabpils pilsētas un Jēkabpils novada komandas, kā arī komandas no blakus novadiem.

Jau trīs gadus tiek spēlēts šis turnīrs, pārstāvot Dignājas pagastu, kurš notiek no oktobra beigām līdz aprīļa sākumam gandrīz katras brīvdienas. Tas ir labs veids kā jauniešiem aktīvi pavadīt savas brīvdienas garajos ziemas vakaros. Katru gadu komanda tiek veidota no jauna, bet pārsvarā komandā spēlē vieni un tie paši jaunieši, kā arī tiek pieaicināti citi jaunieši, kuriem ir vēlme spēlēt un izmēģināt savas spējas. Ar katru gadu komands rezultāti progresē. Komandā spēlē Nauris Kusiņš, Ritvars Kusiņš, Mareks Geižāns, Vitolds Zemītis, Pēteris Mikulāns,  Elvis Krēsliņš, Kristers Krēsliņš, Ivo Bilaničš, Jānis Cakuls, Artis Tauriņš, Raivo Aleksejevs, Kaspars Galdiņš, Linards Jermalovičš, Jānis Andersons un Markuss Rusiņš.

Vairākus gadus pēc kārtas esam aizstāvējuši novada godu izcīnot pirmo vietu Jēkabpils novada organizētajā futbola turnīrā, kas tradicionāli norisinās Dignājas pagastā, kā arī brīvajās nedēļās nogalēs puiši ar labiem panākumiem piedalās kaimiņu novadu rīkotājos, florbola, futbola un volejbola turnīros pārstāvot Dignājas pagasta komandu. Paldies Jēkabpils novada pašvaldībai par futbola formu nodrošināšanu, kā arī futbola infrastruktūras uzlabošanu. Ja esi aktīvs jaunietis un arī Tu vēlies pavadīt lietderīgi savu brīvo laiku – sazinies ar mums sociālajos tīklos un tiekamies futbola turnīros!
Komandas pārstāvis Elvis Krēsliņš
Komandas arhīva foto

Futbola turnīrs Dignājā, izcīnīta 1. vieta.

Florbola turnīrs Viļānos, 2018. gads. Izcīnīta 3. vieta.

Daļa no telpu futbola komandas Jēkabpils novada iekštelpu futbola turnīram. 2018. gads.

Futbola turnīrs Medņos, 2018. gads. Izcīnīta 3. vieta.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv