Aicina Ābeļu pamatskola

Download PDF

VAI JŪSU ĢIMENĒ AUG NĀKAMAIS PIRMKLASNIEKS?

  Vēlamies iepazīstināt ar mūsu skolu – Ābeļu pamatskolu.

Skola atrodas netālu no pilsētas, klusā vietā pie Daugavas Ābeļu pagastā. Neskatoties uz to, ka no pilsētas līdz skolai, kājām ejot, ceļā paiet 30 minūtes , novads nodrošina transportu bērnu pārvadāšanai uz un no skolas.

Bez intensīvā  mācību darba , skolā notiek dažādas ārpusklases nodarbības. Skolotāja Iveta Bērziņa māca mīlēt mūziku, gatavo bērnus koncertiem, konkursiem, skatēm. Mazie tautisko deju dejotāji ar skolotājām  Ievu Lāčplēsi un  Maiju Vilku  rotaļīgās nodarbībās apgūst nopietno Dziesmu un deju svētku repertuāru. Modernajā  sporta kompleksā skolotāja Tatjana Donāne gatavo nākamos olimpiešus.

Visa mācību gada garumā notiek dažādām interesēm un gaumēm atbilstoši ārpusklases un ārpusskolas pasākumi. Tradicionāli tiek svinēta Zinību diena, Miķeļi, Skolotāju diena, Mārtiņi, Latvijas jubileja, Ziemassvētki, zinību konkursi, Lieldienas, Māmiņdiena, Dziesma skolas paaudzei, izlaidums un citi pasākumi. Skolēniem ir iespēja izpausties, organizējot šos pasākumus. Katra mācību gada 2.semestrī notiek starpnovadu mācību priekšmetu olimpiādes un konkursi, kuros piedalāmies un gūstam godalgotas vietas. Arī skolas pulciņu dalībnieki piedalās dažādās skatēs, konkursos un sacensībās, saņemot augstāko novērtējumu.

IMG_3505 - CopyNovada pašvaldība rūpējas un nodrošina, lai būtu mūsdienu prasībām atbilstoša mācību vide.

Ja jūsu bērnam ir grūtības iejusties lielā klases kolektīvā, ja gribat, lai  bērni mācās nelielā skolā, kur katrs saņem uzmanību un  individuālu pieeju, aicinām jūs pie sevis, Ābeļu skolā, 2014./2015.mācību gadā. 5, 6 gadīgos pirmsskolas grupiņā sagaidīs skolotāja Sandra Utināne, 1.klases skolēnus sagaidīs un  mācīs skolotāja Elīna Puķe.  Aicinām skolēnus arī 2.-9. klasēs.

Ar skolu var iepazīties darbdienās no plkst.9 līdz 16 un iegūt informāciju, zvanot pa tālruni 65236835 (skola) vai 26422133 (direktors).

 

Skolotāja Inese Pūcīte

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv