Kultūras, atpūtas un sporta sarīkojumi Jēkabpils novadā septembrī

01.09. Leimaņu Latvju zīmju parkā brīvdabas izstāde “Sarunas ar ziediem” – “Ceļosim pa zvaigznājiem”.

10.09. plkst. 14.00 Rubenes kultūras namā viesojas leļļu teātris “TIMS” ar muzikālu leļļu izrādi bērniem “Mošķu diena”.

13.09. plkst. 10.00 Zasas kultūras namā viesojas leļļu teātris “TIMS” ar muzikālu leļļu izrādi bērniem “Mošķu diena”.

13.09. plkst. 13.00 Dzejas diena “Tadenavā” veltīta muzeja 60. gadadienai un Eiropas kultūras mantojuma dienām, kuru tēma šogad ir “Restaurācijas nozares sasniegumi”.

20.09. plkst. 13.00 Ābeļu pamatskolas estrādē tematiskā dzejas pēcpusdiena.

20.09. plkst. 15.00 Sēlijas prasmju muzejā Zasā dzejas dienu pasākums “Rudens vēja šalkās ieklausoties” sadarbībā ar Zasas bibliotēku. Dzejas lasījumi, jauniešu grupas no Ilūkstes “Piparmētra” koncerts, Santas Matīsas gleznu izstādes “Ultramarīns” atklāšana.

21.09. plkst. 18.00 Červonkas baznīcā kora “Senaiskalns” koncerts īru mūzikas ritmos.

24.09. plkst. 12.00 Dunavas kultūras namā lekcija par veselīga uztura pamatprincipiem pieaugušajiem.

25.09. plkst. 11.00 Veselības takā Brodos nūjošana pieaugušajiem.

27.09. plkst. 12.30 Jēkabpils novada pašvaldības darbinieku aktīvā dienas Zasas muižas parkā. Aktivitātes tiek rīkotas Eiropas sporta nedēļas ietvaros. Visi pasākumi ir bez maksas.

27.09. plkst. 13.00 Zasas kultūras namā Jēkabpils novada Senioru pēcpusdiena. Pasākuma īpašie viesi – grupa “Rumbas kvartets”. Dalībniekus aicinām pieteikties pie sava pagasta kultūras darbinieka līdz 23.09. (ieskaitot).

Pasākumu plānā iespējami papildinājumi.

Pasākumu laikā var tikt fotografēts vai filmēts. Materiāli informatīvos nolūkos var tikt publicēti novada mājaslapā, informatīvos izdevumos vai citos sociālajos tīklos.

Informāciju apkopoja L.Aišpure,
Jēkabpils novada Kultūras pārvaldes vadītāja