Nakts turnīrs Dunavā

Download PDF
Nakts turnīrs Dunavā norisinājās jau trešo gadu un pulcēja 12 pludmales volejbola komandas vīriešu konkurencē, 4 pludmales volejbola komandas sieviešu konkurencē, kā arī pa 4 komandām florbolā un strītbolā. Visas nakts garumā mums spēlēja mūziku “DJ Ainārs”, kā arī bija pieejama grila vieta.

Pirmie pie medaļām un kausiem tika strītbolisti, kur veiksmīgākās komandas bija – „Rubeņi” ar komandas sastāvu Jānis Baltmanis, Dāvis Zālītis un Kalvis Dobkevičs izcīnot 3.vietu, komanda „BK Oga” (Jēkabpils) ieguva 2.vietu ar komandas sastāvu Matīss Indriksons, Kārlis Vanags, Gintars Lazda, Mārtiņš Kļavinskis, Giannis Anthetokainmpo, savukārt pie čempionu kausa tika komanda „Fināls cikos” (Jēkabpils) ko pārstāvēja – Kristers Tumšs, Renārs Spūlis, Matīss Surkulis un Emīls Aleksejuks. Trīspunktu metienu konkurencē uzvarēja čempionu komandas pārstāvis Kristers Tumšs.
Florbolā šogad 4 komandas izspēlēja 2 apļus un 3 vietu izcīnīja komanda “Bubeņi” (Rubenes pagasts) ar komandas sastāvu – Ralfs Valainis, Mārtiņš Rubiķis un Aivis Marcinkevičs. Otrā vieta tika komandai “4 gali” (Viesīte, Zasas pagasts) ko pārtsāvēja Valērijs Sebežs, Aleksandrs Sebežs, Egīls Austrums un Mareks Geižāns un pirmo vietu izcīnīja komanda “Ģaldiņš enkurs” (Dignājas pagasts) – Nauris Kusiņš, Kristers Krēsliņš, Elvis Krēsliņš un Kaspars Galdiņš. Florbola soda sitienos veiksmīgākais bija Aleksandrs Sebežs.
Pludmales volejbolā sieviešu konkurencē visas komandas izspēlēja savstarpējas spēles un trešo vietu izcīnīja komanda “Bumbas” ko pārstāvēja Airisa Ģeidāne un Ieva Zarinka (Zasas pagasts), sudraba medaļas tika komandai “Di-Dī” (Zasas pagasts) – Diāna Dadeika, Ieva Ģeidāne un zeltu izcīnīja komanda “Lapsas” (Kūku pagasts) ar komandu Linda Dubkova un Līga Zeltiņa. Visilgāk par kausiem un balvām šajā turnīrā, kā ierasts, sacentās vīriešu komandas pludmales volejbolā. 12 komandas tika salozētas 3 apakšgrupās, kur 2 labākās komandas no grupas tika uz ceturtdaļfinālu, kā arī 2 atlikušās komandas pamatojoties uz spēļu koeficientu tika tālāk. Vienas no aizraujošākajām spēlēm norisinājās ceturtdaļfinālos, kur 3 no 4 spēlēm tika izspēlētas 3 setos. Turnīrā veiksmīgākie šogad bija – 3. vieta komandai “Lauku pāķi” (Zasas pagasts) ko pārstāvēja Raivo Aleksejevs un Raivis Aišpurs, sudraba medaļas izcīnīja “TFT” (Jēkabpils) ar komandau Jānis Glaudiņš un Sandis Degterevs, savukārt pie zelta kausiem tika mūsu novada viena no pieredzējušākajām volejbola komandām “Ābeļi” (Ābeļu pagasts), ko pārstāvēja Raivo Vilks un Raimonds Klaucāns.
Paldies organizatoru komandai un tiekamies jau šonedēļ Zasā, lai noskaidrotu labākās volejbola komandas!

 

Jēkabpils novada sporta pasākumu organizatore

Baiba Čākure
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv