Veselību veicinoša nometne Leimaņos

Jau trešo gadu Jēkabpils novada pašvaldībā norisinās veselību veicinošas nometnes projekta Nr.9.2.4.2./16/I/015 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” ietvaros. Šogad nometnē piedalījās 20 novada bērni vecumā no 8 – 12 gadiem un nometnes bāzes vieta, kā ierasts, bija Bērzgala pamatskola Leimaņu pagastā.

Nometnes organizatore biedrības “Izaicini sevi” pārstāve Laura stāsta: “Šī gada jūlijā atkal satikāmies ar foršajiem un atraktīvajiem Jēkabpils novada bērniem vasaras nometnē. Kopā skrējām, lecām, spēlējām spēles, izbaudījām karsto laiku ar ūdens cīņām un atrakcijām uz ūdens, kā arī iepazinām skaistos un pārsteidzošos Līvānus, dodoties pārgājienā – ekskursijā uz Līvānu amatniecības centru, lai klātienē redzētu, kā top stikla darbi stikla pūtēju darbnīcā, kā arī bijām ciemos audēju studijā “Dubna”, kur bija iespējams apskatīties, kā top audēju darbi. Liels piedzīvojums ekskursijā uz Līvāniem bija pārcelšanās pāri Daugavai ar prāmi, kas ekskursiju padarīja vēl interesantāku. Nometnē mācījāmies par veselīga uztura un fizisko aktivitāšu nozīmīgumu, kā arī apguvām citas vērtīgas prasmes.
Liels paldies visiem nometnes dalībniekiem, par to, ka esat kopā ar mums vasaras nometnēs, tiekamies nākamvasar!”

Projekta vadītāja

Baiba Čākure