Gatavojamies īru mūzikas koncertam Červonkas baznīcā

Download PDF
Augusta nogale biedrībā „Ūdenszīmes” tiek veltīta lieliska notikuma sagatavošanai. Un gatavojam mēs dāvanu Raiņa dzimšanas dienai. Dāvanā būs kora “Senaiskalns” koncerts Červonkas baznīcā.

Dzirdēsim īru mūzikas programmu, kas dzirkstī dzīvespriekā, un skumjās aizved līdz dvēseles dzīlēm. Un par kora „Senaiskalns” iedvesmas spēku klātienē varēja pārliecināties visi, kuri apmeklēja afrikāņu mūzikas koncertu 27.jūlija vakarā Zasas baznīcā.

Taču – lai koncerts notiktu, ir nepieciešama konkrēta naudas summa – 1200.00 eiro. Un tādēļ mūsu projekts ir iekļauts kolektīvā ieguldījuma platformā „Projektu banka”. Lūdzu, atveriet šo saiti: https://projektubanka.lv/projects/dzim… un piedalieties ar savu ieguldījumu! Mums – Rainim, Červonkas baznīcai un „Ūdenszīmēm” taču noteikti ir 120 draugi, kas var ieguldīt 10.00 eiro katrs. Vai arī – 60 draugi, kas var ieguldīt katrs 20.00 eiro! Vismaz tikpat maksā laba koncerta biļete. Un mūzikas spožums ir tieši tas, kas Raiņa zemei šogad nepieciešams, pirms to ietin rudens vakaru krēsla.
Uz tikšanos tiešām satriecoši skaistā koncertā 21. septembra novakarē! Par precīzu norises laiku vēl ziņosim.
Ieva Jātniece

Foto: Andrejs Požarskis
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv