Aicina pieteikt bērnus grupiņām pirmsskolas izglītības iestādē Brodos

Jau pavisam drīz – 26. augustā – tiks pabeigta pirmsskolas izglītības iestādes veidošana Ābeļu pagasta Brodos. Jēkabpils novada pašvaldība aicina apkārtnes, sevišķi Ābeļu pagasta iedzīvotājus pieteikt bērnus vecumā no 1,5 gadiem Ābeļu pamatskolas pirmsskolas izglītības programmā, ko plānots uzsākt no šī gada 1. septembra Ābeļu pagasta Brodos, Aldaunes ielā 13. Aicinām pirmsskolas vecuma bērnu vecākus izmantot šo iespēju un interesēties par pieteikšanos pie Ābeļu pamatskolas lietvedes (tel. 65236835) no plkst. 9.00 – 12.00. Pieteikties vēlams līdz 27. augustam.

Vairāku Ābeļu pagasta pārvaldes telpu pārbūve par pirmsskolas izglītības iestādes aprīkotām telpām tika uzsākta 10. jūnijā. Būvdarbu kopējās plānotās izmaksas bez PVN sastāda 145 328 eiro. Pirmsskolas izglītības iestādes vajadzībām tiek pārbūvētas telpas ēkas pirmajā stāvā, ziemeļu pusē: kādreizējās Bērnu rotaļu un attīstības centra telpas, sporta pasākuma organizatora un sociālā dienesta noliktavas, darba aizsardzības speciālista kabinets un lauku attīstības konsultanta kabinets. Tiek mainīts sienu izkārtojums, izbūvētas jaunas tualetes, veikta siltināšana un daudzi citi darbi. Darbus veic SIA “BK MĀJA”.

Jēkabpils novada pašvaldība