VAKANCES Zasas vidusskolā (Sociālais pedagogs, psihologs)

Jēkabpils novada pašvaldība piedāvā darbu: sociālais pedagogs (0,8 likme) Zasas vidusskolā. Darba samaksa – 750 EUR par likmi. Nepieciešama augstākā pedagoģiskā izglītība. Vēlama pedagoģiskā pieredze, var būt students.

Pieteikumu sūtīt elektroniski zasavsk@inbox.lv. Tālrunis uzziņām 27008981 (direktore).

Prasmes:

Latviešu- augstākais līmenis C

:

Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

710 EUR

:

LATVIJA, Zaļā iela 7, Zasa, Zasas pag., Jēkabpils nov.

direktore Arnita Pore
Līgums:
Darbinieka amats uz noteiktu laiku

Jēkabpils novada pašvaldība piedāvā darbu psihologam (0,2 likmes) Zasas vidusskolā. Darba samaksa – 750 EUR par likmi. Pieteikumu sūtīt elektroniski zasavsk@inbox.lv. Tālrunis uzziņām 27008981 (direktore).

Latviešu- augstākais līmenis C

:

Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

710 EUR

:

LATVIJA, Zaļā iela 7, Zasa, Zasas pag., Jēkabpils nov.

direktore Arnita Pore

Darbinieka amats uz noteiktu laiku

​Informējam, ka nosūtot savu CV, Jūs piekrītat, ka Jūsu personas dati tiks apstrādāti, lai novērtētu pretendenta iespējamību ieņemt noteiktu amatu.
Sazināsimies ar pretendentiem, kurus aicināsim uz tikšanos klātienē.
Ja pretendents nav ticis pieņemts darbā, tad informācija par pretendentu tiks iznīcināta pēc tam, kad personāla atlase uz noteikto amatu ir pabeigta.
Zasas vidusskolas direktore A.Pore