17. augustā V Sēlijas novadu jauniešu diena Krustpils novadā

Spied uz attēla, lai skatītu to lielāku!

Hei, hei jaunieši, sarosās! Vasara straujiem soļiem tuvojas tās izskaņai, taču karstā un piedzīvojumiem bagātā vasara jānoslēdz ar kaut ko grandiozu un atmiņā paliekošu! Vasaras izskaņā, 17. augustā, Krustpils novadā, Marinzejas muižā notiks Sēlijas novadu apvienības novadu: Salas, Jēkabpils, Viesītes, Neretas, Aknīstes, Ilūkstes, Jaunjelgavas un Krustpils novada „V Sēlijas novadu jauniešu diena”. Pasākuma mērķis ir veidot sadarbību starp Sēlijas novadiem jaunatnes darba jomā, veidot kopīgas tradīcijas un veicināt jauniešu līdzdalību Sēlijas novadu jauniešu organizāciju un skolu pašpārvalžu darbā.
Pasākums norisināsies jau piekto gadu pēc kārtas un priecēs jauniešus ar dažādām aktivitātēm, konkursiem, pārsteigumiem un, protams, kārtīgu ballīti. Pasākuma programma ir plaša, lai ikviens varētu atrast sev interesējošu aktivitāti.

Pasākuma pirmajā dienas daļā paredzētas komandu cīņas “Izlauzies”. Komandu cīņās jauniešiem pildot dažādus uzdevumus būs jāizlaužas radošumā, atjautībā, spēkā un veiklībā. Aicinām jauniešus pieteikties komandu cīņām līdz 12.augustam, zvanot vai rakstot jaunatnes lietu speciālistam Jānim Ozolam (mob.tel.29354160, e-pasts: jl@jekabpilsnovads.lv). Dienas turpinājumā neformālā gaisotnē izzināsim Latvijas Radio Pieci ētera personības Inese Pučekas ceļu līdz sapņu darbam, spraigo ikdienu un dzīvi pie radio pults. Dienas otrajā daļā no plkst. 16:00 līdz plkst. 19:00 ikviens varēs izbaudīt pozitīvas emocijas un neaizmirstamus mirkļus aizraujošā peintbola spēlē, izskraidīties burbuļfutbola spēlē, uzspēlēt virtuālās realitātes spēles, pilnveidot savas prasmes dažādās radošajās darbnīcās, kā arī tikt pie foršām bildēm nieka pāris minūšu laikā momentfoto stendā. Paralēli aktivitātēm ikviens pasākuma apmeklētājs varēs apskatīt Krustpils novada jaunieša Kārļa Zalāna fotoizstādi “Šī puse”, kā arī fotokonkursa “Mana pašvaldība- mana sapņu pils” sešpadsmit labākās fotogrāfijas.

Vakara daļa būs iespaidiem bagāta. Kārtīgu ballīti iegriezīs grupa “Rollman Bands” un DJ Kaspars Markševics.
Tie būs fantastiski jauniešu svētki un neaizmirstams piedzīvojums vasaras noslēgumā! Nepalaid garām gada grandiozāko pasākumu jauniešiem!

Visas aktivitātes pasākuma dienā ir bez maksas, pateicoties visu astoņu iesaistīto pašvaldību finansiālajam atbalstam.

Informāciju sagatavoja:
Angelīna Tukiša
Krustpils novada pašvaldības
Tūrisma un jaunatnes lietu speciāliste