Apstiprināta jauniešu iniciatīva Eiropas Solidaritātes korpusa projektu konkursā

Download PDF

Jēkabpils novada brīvprātīgo jauniešu grupa sadarbībā ar biedrību “EKO Selonia” ir noslēgusi līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru par Eiropas Savienības programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” Solidaritātes projekta “Atver acis – ej un cīnies” īstenošanu laika posmā no 01.06.2019. – 31.08.2019.

Projekta īstenošanas mērķis ir paaugstināt vietējās kopienas aktivitāti un veicināt vienlīdzību, popularizējot aktīvu dzīvesveidu jauniešu kā arī vietējo iedzīvotāju vidū. Projekta idejas iniciatori ir 5 Jēkabpils novada jaunieši, kuri ir aktīva un veselīga dzīvesveida atbalstītāji. Jaunieši aktīvi darbojas dažādu iniciatīvu realizēšanā un vēlas motivēt un iedvesmot cilvēku sev apkārt rīkoties.

Projektā piešķirtais finansējums aktivitāšu realizācijai ir 1722,00 eiro.
Projekta ietvaros apvienojoties jauniešiem no dažādiem Jēkabpils novada pagastiem tiks, 10. augustā tiks organizēta nakts orientēšanās spēle. Nakts orientēšanās spēle būs komandu aktivitāte, kura ietvers sevī aktīvu pārgājienu 12 kilometru rādiusā ap Zasas pagasta centru (aptuvenais trases kilometru skaits – 45 kilometri). Trasē dalībniekus sagaida dažādi uzdevumi kontrolpunktos un pārbaudījumi. Pasākums veicinās komandas saliedētību un attīstīs dalībnieku prasmes rīkoties nestandarta situācijās.
Projekts “Atver acis – ej un cīnies” tiek finansēts ar Eiropas Komisijas programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

Jurgita Bareika

K.Sēļa foto

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv