Izsludina pieteikšanos bērnu dienas nometnei Leimaņu pagastā no 24.07.2019. – 28.07.2019.

Pamatojoties uz projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/015 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pieejamības uzlabošana Jēkabpils novada pašvaldībā” Jēkabpils novada pašvaldība aicina pieteikt Jēkabpils novadā deklarētos bērnus vecumā no 8 – 12 gadiem dalībai bērnu nometnē Leimaņu pagasta Bērzgala skolā no š.g. 24. – 28. jūlijam.

Nometne norisināsies 5 dienas. Vietu skaits ierobežots (nometne plānota 20 dalībniekiem), dalībai nometnē tiks apstiprināti atbilstoši pieteikuma reģistrācijai. Pieteikšanās līdz 17. jūlijam, sūtot parakstītu pieteikumu uz e-pastu baiba.cakure@jekabpilsnovads.lv vai iesniedzot personīgi pagastu pārvaldēs vai novada administrācijā. Informācija pa tālr. 26445441. Dalība nometnē – bez maksas.

Nometnes dalībniekiem tiks nodrošināta:
  • Ēdināšana (brokastis, pusdienas un launags);
  • Transports, kas nogādās nometnes dalībniekus uz un no nometnes norises vietas;
  • Visi nometnes dalībnieki tiks apdrošināti;
  • Ekskursija.
Lai piedalītos nometnē, dalībniekiem ir nepieciešams APĢĒRBS: Vējjaka; lietus izturīgs apģērbs; apavi (lietainam laikam, čības brīvajam laikam), apavi pārgājienam; apģērbs vēsākam laikam (džemperis, siltas bikses); ērts apģērbs sportošanai; peldkostīms vai peldbikses; cepure (aizsardzībai no saules).

<< PIETEIKUMA VEIDLAPA >>

[Papildināts: 08.07.2019.] Nometnei jau pieteicies plānotais dalībnieku skaits!

Baiba Čākure
Jēkabpils novada sporta pasākumu organizatore