Pasākums “Manas iespējas pēc 9. klases” Dignājas pamatskolā

Download PDF
16. maijā Dignājas pamatskolā norisinājās karjeras attīstības atbalsta pasākums “Manas iespējas pēc 9. klases”. Šajā pasākumā skolēniem bija iespēja noskatīties un noklausīties 9 izglītības iestāžu sagatavotās prezentācijas par mācību iespējām tajās.

Un ne tikai. Uz pasākumu ieradās skolēni no Zasas vidusskolas, Dignājas pamatskolas, Ābeļu pamatskolas un Rubeņu pamatskolas.

Pasākumā piedalījās Bebrenes vispārizglītojošā un profesionālā vidusskola, Malnavas koledža, Murjāņu sporta ģimnāzija, Aizkraukles profesionālā vidusskola, Jēkabpils Agrobiznesa koledža, Ogres tehnikums, Bulduru Dārzkopības vidusskola, Smiltenes tehnikums un Zasas vidusskola. Visi skolēni klausījās visu skolu prezentācijas, lai iegūtu daudzpusīgu informāciju par savām nākotnes iespējām, bet pēc tam devās pie to skolu stendiem, kuras viņus visvairāk ieinteresēja. Viesi bija sagatavojuši informatīvus stendus, bet dažos stendos gaidīja arī pārsteigumi – praktiskas darbošanās, sportošana, loterijas un konkursi.
Vēl vasara – pārdomu laiks, izvēles laiks, domu sakārtošanas laiks. Nesteidzīgu, pārdomātu izvēli novēlu izdarīt ikvienam 9. klases skolēnam!
Anda Jurgeviča, Jēkabpils novada pedagogs karjeras konsultants

 

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv