Jēkabpils novada pašvaldība plāno iegādāties ugunsdzēsības automašīnu

Izvērtējot radušos situāciju pašvaldībā, ka bieži vien ugunsdzēsēji no apkārt esošajām pilsētām nepaspēj laicīgi ierasties novada attālākajās vietās un veikt dzēšanas darbus, kā arī, lai sniegtu operatīvi ātru atbalstu ugunsdzēsības jomā atbildīgajiem dienestiem, novada iedzīvotājiem, uzņēmumiem un blakus esošākajiem novadiem un spētu savlaicīgi novērst ugunsgrēkus, Jēkabpils novada pašvaldība plāno iegādāties lietotu ugunsdzēsības automašīnu un aprīkojumu.

Lietotas ugunsdzēsības automašīnas iegādei būtu nepieciešami 9900,00 eiro, lietotas ugunsdzēsības automašīnas aprīkojuma iegādei – 2600,00 eiro, transportēšanas izdevumiem, automašīnas reģistrācijas izdevumiem, apdrošināšanas izdevumiem – 4500,00 eiro. Automašīna un aprīkojums tiktu nodots Rubenes pagasta pārvaldes rīcībā.
Jēkabpils novada dome 23. maija sēdē nolēma piešķirt nepieciešamo finansējumu no pašvaldības nekustamo īpašumu atsavināšanas ieņēmumiem.

Jēkabpils novada pašvaldība