Salidojums Dignājas pamatskolā

Par draudzību un skolas gadiem,
Par saules dienām, draugs,
Mēs dziesmu dziedam
Un ikvienu tā draugu pulkā sauc!

4. maijā, atzīmējot Dignājas pamatskolas 155. dzimšanas dienu, skolas kolektīvs aicināja uz tikšanos absolventus un darbiniekus, lai kopīgi pārstaigātu atmiņu takas, pārlapotu sen neredzētas fotogrāfijas un priecātos par atkalredzēšanos.

Vairāk kā 100 dalībnieki bija sapulcējušies skolas zālē. Visur bija taureņi: gan telpu noformējumā, gan kā svētku piederības zīme visiem dalībniekiem. “Ko nozīmē šis taureņu mākonis? Vai tas ir sveiciens vai uzbrukums? Varbūt taureņi ir brīvas un nepakļautas minūtes, kaut kādi stundu atlikumi, kas rāda, ka laiks nav taisngaitas un tas var izlauzties no stundu apļa un mētāties pļavās pēc savas patikas?” tā teicis I.Ziedonis savā dzejoļu krājumā “Taureņu uzbrukums”. Kopš iepriekšējā salidojuma ir pagājuši 5 gadi. Ir atkal maijs, taureņu laiks- mūsu tradicionālās tikšanās laiks.
Skolas kodols ir skolotāji, bet skolotāji un skola nebūs stipra, ja nebūs skolēnu atbalsta, sabiedrības atbalsta. Šos daudzos gadus mūsu skolu gan morāli, gan finansiāli ir atbalstījusi Dignājas pagasta pārvalde, Jēkabpils novada dome un Izglītības pārvalde. Mums bija liels prieks un gods uzņemt visus savā pasākumā.
Absolventi skolas salidojumus raksturo kā sirsnīgas un gaidītas tikšanās, kurās atceras un pārrunā skaistus un neaizmirstamus mirkļus, pastrādātos nedarbus.
Skolas salidojums aizritēja patiesi draudzīgā un pozitīvā noskaņojumā. Bija prieks satikt ikvienu šajā dienā, jo smaids, mirdzums acīs un labie vārdi liecināja, ka esam godam pastrādājuši, lai sarūpētu skolas svinības.
Liels paldies skolotājiem, skolēniem, tehniskajiem darbiniekiem un skolas absolventiem, kuri piedalījās svētku sagatavošanas darbos- rotāja telpas, piedalījās svētku koncertā, atbalstīja ar savām idejām un iedvesmoja citus, veica mazākus un lielākus darbiņus.
Skolas kolektīvs
Roberta Elekša foto