Klāt Eiropas Parlamenta vēlēšanas!

Download PDF

Mums visiem rūp Eiropas nākotne, jo mēs esam Eiropa, tāpēc ir būtiski 25. maijā piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās, lai Eiropu vadītu cilvēki, ar kuriem mēs lepojamies, kuriem mēs uzticamies.

Lai piedalītos Eiropas vēlēšanās, ir nepieciešama derīga pase vai personas apliecība (eID) un cilvēkam vēlēšanu dienā jābūt vismaz 18 gadus vecam.

Eiropas vēlēšanās vēlētāju uzskaitei izmanto Vēlētāju reģistru, un katrs Latvijas vēlētājs ir iekļauts noteikta iecirkņa vēlētāju sarakstā atbilstoši reģistrētajai dzīvesvietai. Noskaidrot savu vēlēšanu iecirkni var interneta vietnēs www.pmlp.gov.lv un www.cvk.lv.

Balsot savā vēlēšanu iecirknī vēlēšanu dienā 25. maijā varēs no plkst. 7.00 līdz 20.00. Varēs balsot arī 3 dienas iepriekš: 22., 23. un 24. maijā, kad iecirkņi strādās – 22. maijā no plkst. 17.00 līdz20.00, 23. maijā no plkst. 9.00 līdz12.00, 24. maijā no plkst. 10.00 līdz 16.00.

Sīkāk par vēlēšanām var uzzināt interneta vietnē „Šoreiz es balsošu” https://www.soreizesbalsosu.eu/, plašāk par kandidātiem – vietnē www.cvk.lv.

Par to, ko Tavā labā dara Eiropa, var uzzināt vietnē: https://what-europe-does-for-me.eu/lv/home

Ikviena Eiropas, arī Latvijas pilsoņa balsij ir nozīme! Eiropas Parlamentā pieņemtie lēmumi ietekmē Eiropas, tajā skaitā arī Latvijas, turmāko attīstību. Būsim atbildīgi pret sevi un citiem, aicinot balsot arī viņus!

Jēkabpils novada pašvaldība

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv