Aicina dalīties ar materiāliem par Ābeļu skolas vēsturi!

Download PDF

31. maijā, plkst. 17.00 estrādē pie Ābeļu pamatskolas notiks ikgadējais pasākums vasaras ieskandināšanai “Vasarai vārti vaļā”, uz kuru aicināti skolēniem, vecākiem un skolotāji, taču arī citi interesenti ir gaidīti.

Būs skolēnu priekšnesumi, apbalvošana par sasniegumiem mācībās, sportā un ārpusstundu aktivitātēs. Katram, kas to vēlēsies, būs iespēja iedziedāt savu vasaras dziesmu kopā ar grupu “Daugavieši”. Kopā ar skolēniem solījusies dziedāt dziesminiece IEVA AKURATERE. Pēc koncerta – tradicionālā Ābeļu skolas “Spēka zupa”.
Un vēl kas ĻOTI SVARĪGS… Skolai tuvojas 180 gadu jubileja. Tiek apkopoti skolotāja Arnolda Jakubovska savāktie materiāli par skolas vēsturi, no kuriem esam iecerējuši izveidot grāmatu. Taču aicinām skolas absolventus un bijušos skolotājus dalīties atmiņās par skolu un skolotājiem, atcerēties kādu interesantu notikumu, uzrakstīt par savu mīļāko skolotāju. Uzrakstītos atmiņu stāstus lūgums sūtīt skolotājai Silvai Zepai uz e-pastu zepa-silva@inbox.lv . Ja nevaļa vai neprasme rakstīt atmiņas datorā, 31. maijā stāstus būs iespējams dokumentēt skolas muzejā.
Rakstot atmiņu stāstu, lūdzam minēt laiku, kad autors mācījies vai strādājis Ābeļu skolā, pašreizējo nodarbošanos un informāciju par sevi. Ļoti priecāsimies, ja pievienosiet foto. Līdzatnestos foto pārfotografēsim un tūdaļ pat atdosim.
Gaidīsim!
V.Aleksandrovs
Skolas arhīva foto

 

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv