VAKANCE | Īpašuma pārvaldīšanas speciālists Jēkabpils novadā

Jēkabpils novada pašvaldība izsludina pieteikšanos uz Īpašuma pārvaldīšanas speciālista amatu uz nenoteiktu laiku

(pilna slodze, maksimālā alga pirms nodokļiem 833 EUR, profesiju klasifikatora kods 3334  09)

Prasības pretendentam:

• augstākā izglītība, par priekšrocību atzīstama augstākā izglītība tiesību zinātnēs;

• vēlama pieredze nekustamo īpašumu pārvaldīšanā, apsaimniekošanā;
  • vēlamas prasmes normatīvo aktu un dokumentu sagatavošanā;
  • nepieciešamas B kategorijas autovadītāja tiesības un transports.

Kontaktinformācija:

• Īpašuma apsaimniekošanas un pakalpojumu sniegšanas nodaļas vadītāja I.Feldmane 65220822, 26367939;
  • Izpilddirektors J.Subatiņš 65220733, 29126223;
  • Priekšsēdētājs A.Vanags 29204384.

Motivācijas vēstuli un profesionālās darbības aprakstu (CV) līdz 2019. gada 24. maija pulksten 14.00 sūtīt uz e-pastu: novads@jekabpilsnovads.lv, vai iesniegt Jēkabpils novada pašvaldībā, Rīgas ielā 150a, 1.stāvā, Jēkabpilī (Reģ.Nr.90009116789).

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti, un, ar ko atceļ Direktīvu 95-46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, Jēkabpils novada pašvaldība informē, ka:

-Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi un novērtētu pretendenta iespējamību ieņemt noteiktu amatu;

-iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Jēkabpils novada pašvaldība (kontaktinformācija: Rīgas iela 150A, Jēkabpils, LV-5201);

-datu apstrādes juridiskais pamats – Vispārīgās datu aizsardzības regulās 6.panta 1.punkta b) apakšpunkts un c) apakšpunkts, 9.panta 2.punkta b) apakšpunkts, Darba likuma 38.pants.

Ja pretendents netiks pieņemts darbā, tad informācija par pretendentu tiks iznīcināta pēc tam, kad personāla atlase uz noteikto amatu būs pabeigta.